SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Desma

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3117

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2864 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52118
co powiecie o tym winku? lezało sobie w zapasach juz troche czasu i mysle je wkrótce spożytkować:

opak:
















ampy:









po odstaniu ok. 72 h:









Zmieniony przez - SebaWlkp w dniu 2011-01-20 13:19:40
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Skąd wiecie jaką cenę dał autor?

myśle podobnie jak Dariusz że będzie to ug dobrze działjący czy drogo nie wiem ja mogę mieć desme gdzieś np na cykl gdzieś około 100zł więcej niz standartowe undery atomic, alchemia, razak,phoenix genesis itd liczać ryzyko zrobienia się ropnia i steżenia jakbym miał wyberać to wybieram ten under działający desmy.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 140 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3715
Wygląda ok. pudełka z nadrukiem Brail'a.Proporcje sok-proch wygladają też ok.Moim zdaniem dobry towar...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2482 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20068
A na przedostatnim zdjeciu lezy tez clen made in china ? działa on wogole bo nie chce nowego tematu zakładać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2864 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52118
Też mi sie wydaje że Desma ok, wszystko w sumie tip top, ale wolałem się upewnić. Clen działa bez zarzutu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
desma ok (holo krzywo naklejony na pudelkach )

clen zayebisty sam go mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261566
Najlepszy z tego wszystkiego to ten GTX260 Pudelko wyglada na legit wiec desma napewno tez dobra

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2864 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52118
jak na razie sprawuje się dobrze, pełni nawet funkcje grzejnika w pokoju jak dłużej w coś pogram
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 34
czy ktos podpowie mi z jakiej teraz firmy mozna dostac dobre wino i probka!! chyba ze ktos cos ma na skladzie orginal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie ten dzial kolego

wejć na dopink i tam zpytaj o wino i probka

Zmieniony przez - byczek83 w dniu 2011-01-24 18:51:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
szczerze to pewniej inwestować w winko z alphy, naprawdę malutko orgi desmy jest u nas w pl, większość to fejk aczkolwiek dobrze działający
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 972 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22840
za to cenę to raczej ori desmy nie kupisz co lata na Polskim rynku...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

univet

Następny temat

Deca-Durabolin Greek ORG CZY Nie

WHEY premium