SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chris Cormier - Spora Galeria

temat działu:

Z archiwum kulturystyki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7261

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64148


jeden z moich ulubionych kulturystów
O Chrisie:
Nickname: The Real Deal

Born: August 19, 1967

Birthplace: Palm Springs, California, USA

Residence: Las vegas, Nevada, USA

Height: 5' 9"

Offseason Weight: 285 lbs

Competition Weight: 252 lbs

Arms: 22"

Chest: 52"

Waist: 32"

Thighs: 33"

Calves: 21"

Titles Won

1987 - NPC Teen National LHW

1993 - NPC USA Championship

1997 - IFBB Night of Champions

1999 - IFBB Ironman Pro Invitational

2000 - IFBB Ironman Pro Invitational

2001 - IFBB Grand Prix Australia

2001 - IFBB Ironman Pro Invitational

2001 - IFBB San Francisco Pro Invitational

2002 - IFBB Grand Prix Australia

2002 - IFBB Grand Prix Austria

2002 - IFBB Ironman Pro Invitational

2003 - IFBB Grand Prix Australia

2005 - IFBB San Francisco Pro Invitational

NIE WPISYWAĆ SIĘ DOPÓKI NIE SKOŃCZĘ!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64148
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64148
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64148
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64148
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64148
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64148
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64148
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64148
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64148
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64148
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Francisco Bautista - Wielka Galeria

Black weekend