SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bramka - Kraków

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1506

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 220 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3428
Witam wszystkich. Postanowiłem zapytać w tym dziale bo nie jestem na forum od dzisiaj i to tutaj w sumie przewijają się takie tematy...

Przejdę do rzeczy: jest tutaj może jakaś osoba, która poszukuje kogoś na bramkę w Krakowie? Bądź też ma znajomego, który kogoś szuka? Wiem, że są tutaj osoby siedzące w tym temacie dlatego pytam. Od razu uprzedzam, że już stałem w jednym z bardzo znanych krakowskich klubów także mam tam jakieś doświadczenie. Nie będę się wiecej rozpisywał jak są pytania to pisać PW!

Mam nadzieję, że dobry dział wybrałem na ten temat i proszę bez spamu oraz głupich pytań.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Może jak IKSROJAP się pojawi, to coś może napisze, bo tylko on jest z Krakowa w tym dziale i dość mocno siedzi w tamtejszym temacie ochrony, bo długo prowadził tam firmę ochrony.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening w domu dla początkującego Taekwondo

Następny temat

Pałka teleskopowa

WHEY premium