SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bellator 238: Budd vs. Cyborg

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2308

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Fot. Jeff Bottari/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Legenda kobiecego MMA Cris Cyborg dołącza do Bellatora

Była mistrzyni Strikeforce, Invicta FC i do niedawna UFC, Cris Cyborg Justino podpisała kontrakt z Bellatorem o czym prezes organizacji Scott Coker poinformował we wtorek po południu na Twitterze.

Kontrakt, nazwany przez organizację „największym w historii kobiecego MMA”, jest wieloletnią umową, chociaż szczegóły nie zostały ujawnione.

Ogłoszenie Cokera zawierało film z pierwszą reakcją Cris Cyborg na wiadomości.

Cris Cyborg
„Wiecie, że oni mają wiele dziewcząt w wadze 145 funtów. Oznacza to, że będziecie mieli wiele walk w ciągu roku, a ja jestem z tego bardzo zadowolona. Moim celem jest bycie jedyną kobietą, która zdobędzie cztery różne tytuły w tej samej dywizji. Wiem, że z wami mogę to zrobić i chcę tylko powiedzieć: „Cyborg Nation”: Witamy w Bellatorze”.

https://twitter.com/ScottCoker/status/1168977537621528577

Po jej ostatniej walce w sierpniu na UFC 240 z Felicją Spencer, Cris Cyborg (21-2 MMA, 0-0 BMMA) drogi Brazylijki i UFC rozeszły się. Rozstanie nastąpiło po tym, jak konflikt między Cyborgiem i prezydentem UFC Daną White’em wymknął się spod kontroli.

Podczas gdy Cyborg i White wielokrotnie dyskutowali w cztery oczy w trakcie jej kariery w UFC, obie strony spierały się, zanim stały się partnerami biznesowymi. Po tym, jak Cyborg przegrała z Amandą Nunes w grudniu 2018 roku i została jej już tylko jedna walka w kontrakcie, jej przyszłość w organizacji ponownie stała się niepewna.

White zarzucał Justino, że nie chce natychmiastowego rewanżu z Nunes, ale Cris stanowczo zaprzeczyła tym twierdzeniom. W rozmowie wysłanej nagranej przez jej team po walce na UFC 240, Cyborg zakwestionowała słowa White’a mówiąc mu to w twarz. Niestety później okazało się, że członkowie jej teamu zmanipulowali wypowiedź Dana White’a.

Zaledwie kilka dni później, UFC zamieściło film na swoim kanale YouTube, w którym White ogłosił, że Cyborg została zwolniona z organizacji, która nie zamierza już nigdy więcej wchodzić w interesy z Cyborgiem. Justino ze swojej strony przeprosiła White’a za zmanipulowane video twierdząc, że stało się to bez jej wiedzy.

W swoim pierwszym wywiadzie od czasu rozstania się z organizacją, Cris Cyborg zasugerowała możliwość dołączenia do Bellatora we frojdowskiej pomyłce. Podczas gdy Cyborg wymieniała organizacje w których walczyła, przypadkowo umieściła Bellator na liście.

„Bellator. Nie, nie Bellator – jeszcze” – powiedziała Cyborg.

Umowa z Bellatorem oznacza, że Cyborg ponownie będzie współpracować ze swoim byłym szefem ze Strikeforce. Scott Coker mocno komplementował Cyborg po tym, jak dowiedział się o jej odejściu z UFC i potwierdził, że są w kontakcie. Coker posunęła się nawet do stwierdzenia, że jest ona najlepszą zawodniczką MMA w historii tzw. GOAT.

Scott Coker
„Nie obchodzi mnie, co mówią inni. Mówiąc o kobiecych dywizjach, które w zasadzie Strikeforce stworzyło w mieszanych sztukach walki, kiedy nikt inny by tego nie zrobił, ona jest GOAT w MMA – kropka.”


Na chwilę obecną nie wiadomo jeszcze kiedy dojdzie do debiutu Cris Cyborg w klatce Bellatora, ani która zawodniczka będzie jej kolejną rywalką.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 900 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 10690
Ciekawe z kim teraz Curtis, nie zasłużył na zwolnienie z UFC, ale chętnie go obejrzę w Bellatorze. Myślę, że takiego Daleya by porobił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14674 Napisanych postów 53176 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400626
Dobrze, że szybko znalazła nowy dom

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Cris Cyborg Instagram

Scott Coker wyjaśnia w jaki sposób Cris Cyborg będzie lepiej promowana w Bellatorze niż w UFC

Była mistrzyni Strikeforce, Invicta FC i UFC Cris Cyborg szybko znalazła dla siebie nowy dom dołączając do organizacji Bellator, której prezydentem jest Scott Coker.

Cyborg i Coker mają wieloletnie zawodowe relacje, ponieważ Coker był prezesem Strikeforce w którym walczyła Brazylijka i zdobyła tam tytuł mistrzyni wagi piórkowej. Teraz, kiedy ta dwójka ponownie rozpoczyna kolejny rozdział współpracy, Coker przysięga, że odpowiednio pokieruje karierą Cyborga, czego nie udało się zrobić UFC.

Z tego, co powiedział Coker, zamierza utrzymać Justino w o wiele większej aktywności i zapewnić jej bogatą, pełną talentów dywizję, w której będzie mogła rywalizować.

Scott Coker
"Zamierzamy sprawić, że będzie o wiele bardziej aktywna, a po drugie, nie prowadzą swojej kategorii piórkowej tak, jak my. Według mnie, rozwijamy tę dywizję przez ostatnie dwa, trzy lata, a Cyborg jest jej wspaniałym uzupełnieniem.

Będzie miała dziewczyny do walk w swojej, podczas gdy w UFC wyglądało to mniej więcej tak: zobaczmy, kogo możemy zakontraktować, aby z nią walczył w jednorazowej walce, lub sprawić, aby zawodniczki przenosiły się z innych kategorii, aby się z nią zmierzyć. Ale nigdy nie była to chęć budowania dywizji 145 funtów - zawsze był to ktoś, kto chciałby z nią walczyć. Myślę, że to jest różnica. My zrobimy to dobrze".


Co ciekawe, Coker dodał również, że pozwoli Cris Cyborg walczyć w boksie podczas jej pobytu w Bellatorze - choć MMA będzie jej głównym priorytetem.

Scott Coker
"Rywalizacja w MMA będzie jej głównym zobowiązaniem, ale jeśli chce boksować, to ja jestem za tym. Będziemy jednak uczestniczyć w jej walkach bokserskich. Będzie można zobaczyć ją w boksie na DAZN kilka razy w roku lub raz w roku".


Z tego, co mówi szef Bellatora, Cris Cyborg trafiła w bardzo dobre miejsce w którym będzie czuła się dobrze i swobodnie, będzie miała więcej walk i nie będzie musiała ograniczać się tylko do rywalizacji w MMA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14674 Napisanych postów 53176 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400626
Oby ta współpraca była owocna

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Bellator

Bellator przywitał Cris Cyborg i ogłosił jej pierwszą walkę

Była mistrzyni wagi piórkowej Strikeforce, Invicta FC i UFC, Cris Cyborg Justino została oficjalnie przywitana jako najnowsza zawodniczka organizacji Bellator podczas sobotniej gali Bellator 226. Organizacja potwierdziła również, że Cyborg w swoim debiucie zmierzy się z mistrzynią wagi piórkowej Julią Budd.

Komentator Bellatora, „Big” John McCarthy ujawnił plany organizacji podczas wywiadu z Cris Cyborg w klatce. Brazylijka dołączyła do organizacji kierowanej przez Scotta Cokera w minionym tygodniu po tym, jak została zwolniona z UFC w zeszłym miesiącu.

Poniżej przywitanie Cris Cyborg w Bellatorze oraz wywiad:
https://twitter.com/BellatorMMA/status/1170536167290429440

Oczekiwano, że Cris Cyborg (21-2, 1 NC) będzie walczyła z Julią Budd (13-2) w swoim debiucie w Bellatorze, a teraz jest to już oficjalnie potwierdzone. Termin oraz miejsce tej walki nie zostały jeszcze ujawnione, ale walka prawdopodobnie odbędzie się przed końcem 2019 roku.

Cris Cyborg został niedawno zwolniona przez UFC po wdaniu się w spór z Daną White’em o kontrakt po wygranej walce z Felicią Spencer na gali UFC 240. Cyborg wypełniła swój kontrakt, a UFC chciało, zestawić ją w pojedynku rewanżowym z mistrzynią wagi koguciej i piórkowej Amandą Nunes, jednak z jakiegoś powodu nie mogli dojść do porozumienia. Prezydent UFC, Dana White, był sfrustrowany negocjacjami w sprawie kontraktu i zdecydował się zwolnić Cyborga, mimo że jest niewątpliwie jedną z najbardziej dominujących zawodniczek w tym sporcie. Jej porażka z Nunes w grudniu 2018 roku była jej pierwszą przegraną od ponad 13 lat od przegranej walki w debiucie MMA w 2005 roku.

Julia Budd jest mistrzynią wagi piórkowej Bellatora i jedną z najlepszych zawodniczek 145 funtów w MMA. Ma doskonały rekord 7-0 w Bellatorze od momentu przystąpienia do organizacji w 2015 roku i skutecznie broniła swojego pasa w ostatnich trzech walkach. Budd ma obecnie serię jedenastu zwycięstw z rzędu i nie przegrała od 2011 roku, kiedy to została poddana przez Rondę Rousey w Strikeforce.

Cyborg vs. Budd będzie jedną z największych kobiecych walk MMA dla Bellatora i powinna zostać głównym pojedynkiem wieczoru.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14674 Napisanych postów 53176 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400626
To może być dobra walka

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Lucas Noonan / Bellator MMA

Darrion Caldwell vs. Adam Borics na Bellator 238

Turniejowy pojedynek w rozpisce styczniowej gali.

Jak za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował jeden z zainteresowanych, Adam Borics (14-0) na gali oznaczonej numerem 238 podejmie Darriona Caldwella (13-3) w ćwierćfinale turnieju wagi piórkowej. Starcie to będzie co-main eventem gali.

Borics w pierwszej rundzie turnieju mierzył się z Patem Curranem, pochodzący z Węgier zawodnik pokonał byłego mistrza przez TKO w II rundzie. Przed turniejem 26-latek w klatce Bellatora wygrał m.in. z Aaronem Pico i Josenaldo Silvą.

Caldwell rozpoczął udział w turnieju od wygranej w starciu z Henrym Corralesem. Wcześniej Amerykanin dwukrotnie mierzył się z Kyojim Horiguchi, walkę z Japończykiem zarówno w Bellatorze jak i na RIZIN przegrał.

Gala Bellator 238 odbędzie się 25 stycznia w Inglewood, w stanie Kalifornia. W walce wieczoru Julia Budd podejmie Cris Cyborg w rywalizacji o pas wagi piórkowej kobiet.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Bellator

Valerie Loureda kontuzjowana, nie wystąpi na gali Bellator 238

Valerie Loureda nie wystąpi na gali Bellator 238 na której miała zmierzyć się z Tarą Graff. Powodem wycofania się zawodniczki wagi muszej jest kontuzja.

Z powodu kontuzji, która nie została konkretnie opisana, perspektywiczna zawodniczka wagi muszej Valerie Loureda będzie musiała przełożyć swoją trzecią zawodową walkę na inny termin.

Valerie Loureda (2-0 MMA, 2-0 BMMA) zadebiutowała w MMA w organizacji Bellator w lutym ubiegłego roku na gali Bellator 216 na której pokonała przez TKO w pierwszej rundzie Colby Fletcher. W drugiej walce na gali Bellator 222 w czerwcu, Loureda pokonała przez jednogłośną decyzję Larkyn Dasch. 21-letnia zawodniczka z Miami wywodzi się z Taekwondo i mimo niewielkiego doświadczenia w mieszanych sztukach walki, mówi się o niej jako o przyszłej gwieździe organizacji Bellator.

Nie wiadomo jeszcze, czy walka zostanie przełożona, ani czy Tara Graff (1-1 MMA, 0-0 BMMA) będzie miała nową przeciwniczkę. Dla Graff miał to być debiut w Bellatorze. W zawodowym MMA „The Tiny Terror” stoczyła dwie walki dla organizacji KOTC. W pierwszej pokonała przez TKO w pierwszej rundzie Marisol Ruelas, a w drugiej przegrała przez TKO w trzeciej rundzie z Alibeth Milliron.

Gala Bellator 238 odbędzie się 25 stycznia w The Forum w Inglewood w Californii. Walką wieczoru będzie pojedynek kobiet o tytuł wagi piórkowej między mistrzynią Julią Budd a debiutującą w organizacji Cris „Cyborg” Justino.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Dillon Danis Instagram

Dillon Danis twierdzi, że jest i zawsze będzie na szczycie, ale przez to nikt nie chce z nim walczyć

Zawodnik wagi półśredniej Bellatora, Dillon Danis nieskromnie wierzy, że jest i zawsze będzie na szczycie w sportach walki.

Dillon Danis, który w swojej zawodowej karierze MMA stoczył dwie wygrane walki, przygotowuje się na swoją trzecią walkę pod sztandarem Bellatora. Podczas gdy wielu zawodników przychodzi i odchodzi w tym sporcie, „El Jefe” wierzy, że na długo pozostanie w czołówce.

Dillon Danis
„Wszyscy ci faceci odejdą za kilka miesięcy lub za rok. Wielu z tych zawodników przychodzi i odchodzi. Spójrzcie na Bena Askrena, który wszedł na scenę. Próbowałem doprowadzić do walki z nim, gdy był niepokonany. Chciałem z nim walczyć, gdy był niepokonany. I czuję, że to byłoby dla mnie łatwe starcie. Spójrz, co się z nim stało. Wielu z tych zawodników przychodzi i odchodzi. Tylko ja będę na szczycie przez długi czas. Nadal jestem i zawsze będę na szczycie.”


Danis mówi, jest pewna rzecz, której nie lubi w byciu na szczycie, a chodzi o to, że inni zawodnicy rzucają mu wyzwania, a kiedy przychodzi co do czego, nie chcą z nim walczyć. Uważa, że ludzie używają jego nazwiska, aby przyciągnąć uwagę fanów. Kiedy jednak zgadza się na walkę, nic od nich nie słyszy.

Dillon Danis
„To znaczy, kiedy jesteś na szczycie, słyszysz, jak wszyscy mówią, że idą po ciebie. To jest wpisane w ten sport, ale nie przeszkadza mi to zbytnio. Co mnie niepokoi, to to, że ci faceci nie chcą ze mną walczyć. Oni nie chcą nic robić. Chcą tylko kliknięć i uwagi w mediach oraz siły przebicia. Wiele razy mówiłem, że chcę z kimś walczyć i nigdy się to nie urzeczywistniało. A ludzie obwiniają mnie. To ten drugi facet, więc to mnie martwi. Myślę, że ludzie po prostu używają mojego nazwiska dla mediów i wychodzi na to, że to ja nie chcę nic robić. Ale szczerze mówiąc, je**ć wszystkich.”


Jak widać, pewność siebie Dillona Danisa jest ogromna, a on sam pozostaje nieugięty w twierdzeniu, że jest największym nazwiskiem w tym sporcie. Czy aby na pewno po zaledwie dwóch walkach?

W swojej kolejnej walce, Dillon Danis (2-0) zmierzy się z Keganem Gennrich’em (2-1) na gali Bellator 238, która odbędzie się 25 stycznia w Inglewood w Kalifornii. Walką wieczoru będzie pojedynek kobiet o tytuł wagi piórkowej między mistrzynią Julią Budd a Cris „Cyborg’ Justino.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Cris Cyborg Instagram

Cris Cyborg ma w planach pokonanie Julii Budd i zdobycie mistrzowskiego pasa oraz występ w turnieju Grand Prix w Japonii

Cris Cyborg ma plan wybiegający poza jej kolejną walkę, która będzie jej debiutem w organizacji Bellator.

Była mistrzyni UFC, Strikeforce i Invicta FC w wadze piórkowej, Cris „Cyborg” Justino (21-2 MMA, 0-0 BMMA) chce dodać do swoich trofeów również mistrzowski pas Bellatora. Okazję do tego będzie miała na gali Bellator 238 na której podejmie aktualną mistrzynię Julię Budd (13-2 MMA, 7-0 BMMA).

Pierwsza część planu Cyborga jest oczywista: wygrać w debiucie w dniu 25 stycznia. Brazylijka przyznaje, że walka z Budd będzie prawdopodobnie sporym wyzwaniem, zwłaszcza biorąc pod uwagę osiągnięcia Kanadyjki w organizacji.

Oto, co Cris Cyborg powiedziała na temat tej walki w rozmowie z mediami:

Cris Cyborg
„Myślę, że jest wspaniałą zawodniczką. Jest mistrzynią w wadze 145 funtów i jest mistrzynią od dawna. Jest niepokonana od ośmiu lat. Będzie dla mnie wielkim wyzwaniem… Zawsze lubię stawiać sobie wyzwania, jeśli mam okazję. Myślę, że podpisanie kontraktu z Bellatorem było dobrym ruchem.”


Mając nadzieję, że jej podróż do Inglewood w Kalifornii zakończy się jej zwycięstwem, Cyborg ma jeszcze inny cel na swojej liście rzeczy do zrobienia. 34-letnia Justino powiedziała, że spełnieniem jej marzeń byłoby wzięciu udziału w turnieju Grand Prix Bellatora w Japonii.

W ostatnich latach organizacja tworzyła turnieje Grand Prix wagi półciężkiej, półśredniej i piórkowej dla mężczyzn. Bellator nie zorganizował jednak jeszcze turnieju Grand Prix w żadnej z kobiecych dywizji.

Cris Cyborg
„Skupiam się najpierw na Julii. Gdybym miała okazję, myślę, że jednym z marzeń, które mam, jest wystąpienie w Grand Prix. Sądzę, że będąc w Bellatorze, Scott Coker byłby na to otwarty – aby zrobić więcej niż jedną walkę w ciągu nocy.

Myślę, że to wydarzenie odbyłoby się w Japonii. Shootboxing ma tam wielu zawodników, którzy to robią. Myślę, że to będzie moje marzenie – marzenie, które się dla mnie spełni.”


Biorąc pod uwagę ścisłą współpracę Bellatora i RIZIN oraz niedawny debiut Bellatora w Japonii, są jakieś szanse na to, że Scott Coker zechce zorganizować taki turniej w Kraju Kwitnącej Wiśni.

Póki co, czeka nas gala Bellator 238, która odbędzie się 25 stycznia w The Forum w Inglewood, w Kalifornii.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Bellator

Bellator 238: Budd vs. Cyborg – konfrontacje twarzą w twarz

W czwartek podczas dnia medialnego przed galą Bellator 238, która odbędzie się w Inglewood w Kalifornii, bohaterowie karty głównej stanęli do konfrontacji twarzą w twarz.





Walka kobiet o tytuł wagi piórkowej będzie głównym pojedynkiem karty walk, a zmierzą się w nim mistrzyni Julia Budd (13-2 MMA, 7-0 BMMA) i była mistrzyni UFC Cris Cyborg (21-2 MMA, 0-0 BMMA). Budd będzie po raz czwarty bronić swojego tytułu przed debiutującą w Bellatorze Justino.


Bellator

Walką co-main event będzie pojedynek w wadze piórkowej między byłym mistrzem Bellatora Darrionem Caldwellem (14-3 MMA, 11-2 BMMA) a Adamem Borics’em (14-0 MMA, 5-0 BMMA). Starcie to będzie jedną z walk ćwierćfinałowych turnieju grand prix wagi piórkowej.


mmafighting.com

Ponadto, innymi godnymi uwagi pojedynkami będą takie walki jak starcie w wadze piórkowej między Henrym Corralesem (17-4 MMA, 5-4 BMMA) a Juanem Archuleta (23-2 MMA, 5-1 BMMA), walka w wadze koguciej między Sergio Pettisem (18-5 MMA, 0-0 BMMA) a Alfredem Khashakyanem (11-4 MMA, 0-0 BMMA), pojedynek w wadze półśredniej między Raymondem Danielsem (1-1 MMA, 1-0 BMMA) a Jasonem Kingiem (8-5 MMA, 0-0 BMMA) oraz starcie kobiet w wadze słomkowej między Avą Knight (1-0 MMA, 1-0 BMMA) a Emilee King (3-3 MMA, 0-0 BMMA).



mmafighting.com

Poniżej pełna karta walk gali Bellator 238 oraz materiały promujące dwie główne walki wieczoru.

Bellator 238: Budd vs. Cyborg

Data: 25.01.2020
Miejsce: The Forum, Inglewood, Kalifornia – USA

Karta główna

Walka o tytuł wagi piórkowej
145 lbs.: Julia Budd (c) vs. Cris Cyborg

Co-main event
Ćwierćfinał turnieju Grand Prix wagi piórkowej

145 lbs.: Darrion Caldwell vs. Adam Borics

145 lbs.: Henry Corrales vs. Juan Archuleta
135 lbs.: Sergio Pettis vs. Alfred Khashakyan
170 lbs.: Raymond Daniels vs. Jason King
115 lbs.: Ava Knight vs. Emilee Gettys

Karta wstępna
170 lbs.: Miguel Jacob vs. David Pacheco
155 lbs.: Anthony Taylor vs. Chris Avila
Catchweight 180 lbs.: Curtis Millender vs. Moses Murrietta
145 lbs.: Jay Jay Wilson vs. Mario Navarro
145 lbs.: AJ Agazarm vs. Adel Altamimi
145 lbs.: Aaron Pico vs. Daniel Carey
Catchweight 160 lbs.: Brandon Bender vs. Joshua Jones
155 lbs.: Dominic Clark vs. Ricardo Seixas Filho
145 lbs.: Jarrett Conner vs. Tony Bartovich












Zmieniony przez - Yoshi87 w dniu 2020-01-24 12:18:11
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

„On nie jest lepszy ode mnie” – Junior dos Santos o rewanżu z Francisem Ngannou

Następny temat

Oleksandr Usyk i Tyrone Spong zmierzą się w wadze ciężkiej w Chicago w październiku

WHEY premium