SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bellator 232: MacDonald vs Lima 2

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 141

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2595 Napisanych postów 15138 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 295559

Pojedynek Rory MacDonald vs Douglas Lima 2 walką wieczoru gali Bellator 232

Bellator przedstawił walkę wieczoru gali Bellator 232, która odbędzie się w sobotę, 26 października w Mohegan Sun Arena w Uncasville w stanie Connecticut. W walce rewanżowej zmierzą się Rory MacDonald i Douglas Lima.

Pojedynek ten będzie finałem turnieju Grand Prix wagi półśredniej, a jego stawką będzie tytuł mistrza wagi 170 funtów, który jest w posiadaniu Rory’ego MacDonalda.

Walka jest rewanżem za starcie na gali Bellator 192 w styczniu 2018 roku z którego zwycięsko wyszedł Rory MacDonald (21-5-1), który pokonał Douglasa Limę (31-7) przez jednogłośną decyzję i odebrał mu tytuł mistrza.

Obydwaj zawodnicy awansowali do finału turnieju Grand Prix wagi półśredniej pokonując mocnych przeciwników. Lima pokonał byłego mistrza Andreya Koreshkova przez techniczne poddanie duszeniem zza pleców w piątej rundzie i Michaela Page’a przez nokaut w drugiej rundzie. Z kolei MacDonald większościowo zremisował z Jonem Fitchem i pokonał przez jednogłośną decyzję Neimana Gracie.

Na chwilę obecną jest to jedyna ogłoszona walka na karcie Bellator 232: MacDonald vs Lima 2.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1651 Napisanych postów 14784 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 78766
Stawiam że Lima wygra w rewanżu i tym samym Janusze zobaczą że poza UFC są zawodnicy którzy mogliby tam konkurować

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1474 Napisanych postów 9301 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 145031
Na ten przykład ten bum pejcz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1651 Napisanych postów 14784 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 78766
Zależy czy poprawił zapasy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1474 Napisanych postów 9301 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 145031
Nie poprawił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2595 Napisanych postów 15138 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 295559
Ja też mam wrażenie, że Lima wygra tę walkę. Po tym, jak MacDonald zaczął mówić, że nie chce krzywdzić ludzi i tego typu rzeczy, to jakoś straciłem pewność co do tego, czy ma motywację do rywalizacji na 200%. Być może się mylę i ta walka sprawi, że wróci stary dobry Rory, ale nie mam przekonania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
No i Lima też jest lepszy niż kiedyś. W ogóle przypominam że oprócz tradycyjnej wypłaty wygrany turnieju inkasuje milion dolarów od 50centa, może to zmotywuje Rory'ego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert

Bellator MMA

Paul Daley vs. Sabah Homasi na Bellator 232

Pojedynek półśrednich w rozpisce październikowej gali.

Jak poinformowała stacja ESPN, podczas gali Bellator 232 dojdzie do niezwykle interesującego starcia w kategorii półśredniej pomiędzy Paulem Daleyem (41-17-2, 2-1 w UFC) i Sabahem Homasim (13-8, 0-3 w UFC).

Daley w tym roku stoczył dwa pojedynki. W lutym, w ćwierćfinale turnieju wagi półsredniej przegrał na punkty z Michaelem Pagem a później pokonał Ericka Silvę.

Homasi jeszcze w zeszłym roku występował w oktagonie UFC jednak po trzech z rzędu porażkach przed czasem został zwolniony. Po wygranej na WXC 74 Amerykanin został zakontraktowany przez Bellatora. W debiutanckim występie Sabah potrzebował ledwie 17 sekund by ciężko znokautować Micaha Terrila.

Gala Bellator 232 odbędzie się 26 października w Uncasville.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bellator 231: Mir vs Nelson 2

aerofull