SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bark

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 637

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 725
Witam.
Od około 2 lat mam problemy z barkiem. 4 lata temu zlamalem powaznie szyjke kosci glownej ramienia, mialem druty. I teraz przez jakies 2 miesiace wszystko jest dobrze, i pozniej zaczyna mnie napier***ć. Ból jest na tyle silny ze nie moge podniesc reki. Uniemozliwia mi to niestety chodzenie na silownie... a zadnego sensu nie ma cwiczenie 2 miesiace a pozniej miesiac albo wiecej przerwy i leczenia sie...


Bylem wczoraj u ortopedy, zrobil usg i przeswietlenie no i niestety ale koniec z silownia... okazalo sie ze jak mialem skladana operacyjnie 4 lata temu szyjke kosci glownej ramienia, to mi zle zlozyli. doszlo do niedokrwienia(byl to czas w ktorym roslem) i nie urosla mi jakas glowka w barku... przez to mam po*******ony caly bark, masakra. nie wykonywac prac fizycznych, silownia odpada, nawet kur*a spac nie moge na tej rece. dostalem zastrzyk z tych sterydow i zapisal na fizjoterapie... bo nie idzie tego wyleczyc niby. moge sadzic tych co skladali mi reke 4 lata temu ze z***a** sprawe? mam jakies szanse na wygranie?
a moze wybrac sie do innego specjalisty zeby cos wymyslil?
z gory dzieki....

Zmieniony przez - andrzej9 w dniu 2011-02-26 08:41:43
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy antypespiranty szkodzą cerze?

Następny temat

czy to zerwanie?

WHEY premium