SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból odcinka lędźwiowego

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 853

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 50
Cześć. Od około miesiąca mam problem z miejscowym bólem odcinka lędźwiowego. Ból występuje tuż nad prawym pośladkiem, w normalnym życiu mi to nie przeszkadza ale jak tylko zaczne trenować i chce zrobić coś co obciąża to miejsce w znacznym stopniu to kontuzja sie odnawia. Trenuje Freestyle Football od długiego czasu do tego po 3-4h dziennie tak wiec obciążenie jest znaczne. Liczyłem na to ze kontuzja wyleczy sie sama ale od pewnego momentu proces leczenia chyba stanał w miejscu. Są jakieś sposoby na to żebym sie z tego szybko wylizał?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
W jaki sposób pojawiły się dolegliwości bólowe na skutek urazu czy nie kojarzysz takiego momentu i stopniowo nawrastały. Niezbędna będzie wizyta u specjaliasty fizjoterapeuty / lekarza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 50
Po dwóch dniach solidnego obciążenia zauważyłem ze pojawił sie ból który oczywiście zignorowałem bo odkąd trenuję to nie jestem w stanie przypomnieć sobie dnia w którym mnie coś nie bolało. Byłem u lekarza i nic szczególnego sie nie dowiedziałem, dostałem lek przeciwzapalny i przeciwbólowy i jak ból nie ustąpi za 20 dni to mam się zgłosić po skierowanie na prześwietlenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Trochę średnie podejście bo widać że lekarz Cie nie zdiagnozował tylko dal leki p/zapalne i p/bólowe nie wnikając w to skąd on się pojawił i dlaczego. Prześwietlenie swoją drogą dobrze bedzie wykonać , natomiast po tym co opisujesz problem nie jest tylko w leźdzwiach i widać że organizm wytwarza kompenseacje ,dobrze byłoby wybrać się do fizjoterapeuty bo i tak prędzej czy później do niego trafisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 50
Zapomniałem sie zapytać lekarza czy mogę sie rozciągać. Przy dotyku mnie to miejsce nie boli, tylko przy ruchu. Ciężko mi powiedzieć czy to mięsień mnie boli czy coś innego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
No nie Ty jesteś od diagnostyki żeby to oceniać tylko powinnien to zrobić lekarz. Jak wspomniałem wyżej szukałbym pomocy jeszcze u innego specjalisty.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakiś czas temu podciełem żyły(dokładnie-powyrywałem) z naruszeniem ściengien

Następny temat

Kolano, bóle

WHEY premium