SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból nad posladkiem w plecach

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 920

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7
Cofnijmy sie 6 miesiecy w tyl kiedy to podczas feralnego upadku na kolejny dzien zaczal sie bol.(Pamietam ze w czasie lotu wystawilem za bardzo do przodu noge)Po dosc dlugiej kuracji masciowej wybralem sie do lekarza.Mocz-norma,Rtg kreg.ledz.-Wzniesiona lordoza,Ortopeda-zalecony odpoczynek i wzmocnienie miesnia grzbietu.
Boli mnie juz 6 miesiac,prawdopodobnie dlatego tak dlugo ze kazdy powrot do aktywnosci fizycznej konczyl sie odswiezeniem kontuzji.Zazwyczaj winowajca bylo bieganie],podnoszenie ciezarow,robienie brzuszkow,pompek itp itd nie wplywaly na bol.Dopiero kiedy nogami zaczalem trenowac automatycznie plecy dawaly sie we znaki(Gra w pilke,kosza odpadala).Boli mnie tuz nad miednica lub w miednicy.Juz sam nie wiem czy to naderwany miesien(watpie,za dlugo to trwa),rwa kulszowa lub i moze ZZSK.Dbam o pozycje w jakiej siedze,jednak po 7 godzinach szkolnych odczuwam "zesztywnienie w plecach" dlatego zaczynam sobie wmawiac ze to ZZSK(ale w wieku 15 lat?).Rwa kulszowa to prędzej jednak zaden lekarz nie wzmienil o tym slowka,bardzo rzadko ale czasami poza plecami boli mnie posladek pod ogniskiem bolu,na plecach boli mnie na samym boku(Wiec kregoslup i nerki odpadaja).Pomagał mi wcześniej lód oraz prosta postawa,teraz tylko leżenie daje mi uśnieżenie.
Co to może być,gdzie się z tym udać i jak z tym walczyć?
15 lat,175 cm wzrostu 71 kg wagi.
Sorki za brak PL znakow ale uroki systemu.

Zmieniony przez - rozroczki w dniu 2014-03-02 18:54:37
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2049
Mogl Ci wyskoczyc dysk, bol po czyms takim zostaje do konca zycia. W szkole mamy osoby niepelnosprawne i czasami trzeba je wyniesc po schodach, poniewaz sie spieszylem nie zadbalem o pozycje i wynioslem z kolega typka majac zgarbione i wygiete w bok plecy, gdy sie wyprostowalem to odrazu przyszlo mi na mysl "ja pierd**e". Jest to w odcinku ledzwiowym, i chociaz mozesz myslec ze to nie jest kregoslup, to pamietaj, ze on nie konczy sie w miejscu gdzie zaczyna sie row marianski, mnie osobiscie boli w srodku, pas okolo 7centymetrowy wchodzacy 4cm "do srodka"

Zmieniony przez - Petent w dniu 2014-03-07 23:18:27
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskomfort przy prostownikach grzbietu

Następny temat

łokcie

WHEY premium