SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból języka

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 18054

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 57 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 500
Witam, od dwóch dni boli mnie język głównie przy przełykaniu, takie parzące uczucie. Wydaje mi sie ze pod jezykiem pojawilo sie zgrubienie ale moze tylko mi sie wydaje i juz popadam w paranoje. Na wszelki wypadek dolaczam foto czy wszystko wyglada normalnie:

http://img267.imageshack.us/img267/8028/dsc01171.jpg
http://img151.imageshack.us/img151/2396/dsc01173j.jpg 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4
Można wiedzieć co Ci w końcu dolegało? bo ja niestety mam ten sam problem i nie wiem czy muszę iść z tym do lekarza;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21801 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Jak pojawił się jakiś dyskomfort, którego na pewno nie było trzeba się udać do lekarza niech obejrzy.
Ewentualnie da jakieś płukanki ect... lub skieruje dalej.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 57 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 500
Problem w tym ze nie wiem czy to było czy nie dlatego dałem zdjęcie zeby sie dowiedziec czy to pod językiem to cos normalnego czy tez wyroslo u mnie jakies swinstwo. Dyskomfortu nie czuje tylko ten dziwny bol.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 417
Słyszałem że jak boli język przy przełykaniu to znaczy ze ma się anginę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 57 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 500
Ja nie mam anginy. Mozecie skonfrontowac te zdjecia ktore dalem z tym co sami posiadacie w "paszczy"? Bo nie wiem w sumie czy mam sie czym martwic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 57 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 500
Halooo?? Moze mi ktos napisac czy to pod jezykiem to cos normalnego. Bardzo prosze.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 57 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 500
Pomoze ktos? Wydaje mi sie jednak ze tego zgrubienia pod jezykiem nie było. Może to być cos powaznego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 838 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37787
idz do laryngologa juz teraz, poza tym zacznij dbac o jame ustna, bo po nalocie na jezyku i zebach widze ze chyba masz z tym problem

Dwie najlepsze chwile w życiu ?- początek orgazmu i koniec srania

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 57 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 500
Myje zeby rano i wieczorem, do dentysty chodze raczej sporadycznie. Podejzewam ze to jakas torbiel i bedzie trzeba wycinac to cholerstwo. Do laryngologa oczywiscie kolejki a kasy na lekarzy w ostatnim czasie juz tyle stracilem ze szkoda gadac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 57 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 500
Byłem u lekarza rodzinnego i zacytuje co powiedziała - "to nic nie jest". Nosz ****a nawet jakbym zawitał do niej z siekierą wbitą w głowe to by chyba to samo powiedziała. Mi to wygląda na torbiel podjęzykową i pewnie bedzie trzeba to ścierwo usuwać chirurgicznie.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Żabka_(otorynolaryngologia)

No ale najpierw musze sie zapisac do dluuugiej kolejeczki do fachowca.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Idź prywatnie. Niestety
1

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

oderwanie nadkłykcia przyśrodkowego

Następny temat

Odciski, drazek, brak mocy

WHEY premium