SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból Jąder

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 80867

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7
Ból jąder jest w 99% przypadków spowodowany zapaleniem. Jest on na początku lekki i później albo przechodzi sam albo się nasila. Najlepiej zapisz się do urologa. Zrobią Ci usg aby wykluczyć inne rzadsze dolegliwości jak żylaki itp.. Potem przepiszą antybiotyki i środki przeciwbólowe. Jeśli to zapalenie to po antybiotyku poczujesz dużą ulgę.
Moja rada jest taka idź do urologa bo jeśli będziesz zwlekał ryzykujesz że pojawi się obrzęk a wtedy pójdziesz do lekarza na czworaka i będziesz ciepiał bez potrzeby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Uwielbiam ludzi, ktorzy po 3 zdaniach potrafia stwierdzic co jest, komu i dlaczego.

Jest od tego lekarz, nie widze problemu, ani wstydu. To normalna rzecz. Jak boli Cie reka, tez sie wstydzisz?

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17
ja tez mam ból jąder, który przeszkadza w osiągnięciu pełnego wzwodu, i długotrwałego wzwodu.
mam 24 lata. i nie wiem czy od razu do urologa iść?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pojedz do szpitala mysle ze masz torbiel.

to jest aż tak niebezpieczne, że trzeba jechać do szpitala? Chyba nie powstaje tak od razu i da się z tym żyć, wiem z tego co czytałem. Może Ci chodziło o skręcenie jądra.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2
Mnie kiedyś bolało jądro. Pojechałem do rodzinego, powiedziałem co i jak on mi dał skierowanie do szpitala, tam okazało się że mam martwice przyczepka jądra, tego samego dnia przeszedłem operacje [ została blizna, która się nie poddoba mojej dziewczynie] a póżniej 2 tygodnie wracałem do siebie i miałem zwolnienie z pracy na miesiąc

"gdy nie masz perspektyw to jedyna rzecz.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
VerrtyKing jak wykryli martwice? Jakoś USG zrobili czy inaczej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 628
ja mam 16lat i mnie tak zlapalo jak z dziewczyna siedzialem z 1h w parku ona siedziala mi na kolanach i taki bol jak bym miał siniaki na jadrach i nie wiem to sie nazywa chyba pachwina cała i jaja jak dotykałem to bolało mialem juz tak 3 razy w zyciu nie wiem ocb
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak to jest z kremami ...

Następny temat

Maść na kolano (promieniujący ból)

WHEY premium