SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Angina - czy niezbędny antybiotyk?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26885

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
Jestem pod wrażeniem, że zadałeś sobie trud odnalezienia i przeczytania streszczenia. Szczerze, szanuję to.
Nie rozumiem, czemu nie mogłeś odnaleźć CV, wyskakuje na pierwszej pozycji gugla po wpisaniu david h newman. http://www.leighbureau.com/speaker.asp?id=459
Poza tym jestem zmuszony prosić Cię o przeniesienie się na inny forum z Twoimi "poradami". Co chwila wypisujesz jakieś głupoty (patrz wyżej) wprowadzające w błąd i tym samym naruszając regulamin. A to co napisałeś o "leczeniu" chondromalacji w innym wątku załamało mnie Żegnam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
Prosze o konkretne zarzuty postaram sie je wyjasnić.Odnośnie głupot to cofnij sie do swoich wypowiedzi na temat łokcia tenisisty. Nazwałes tam ESWT tecgnologiczna bzdura oraz naciaganiem, a na koniec tematu zaleczsz ten zabieg.Oznacz to że albo jesstes niekonsekwentny albo nie masz pojęcia o pewnych zagadnieniach medycznych.Kradam nie posłucham twojej prosby o przeniesienie sie na inne forum a jezeli dla swojego widzimisie dasz mi bana odwołam sie i poprosze o konfrontacje naszych wiadomosci. Nastepnym krokiem będzie wypisanie wszystkich bzdurnych porad jakie zamiesciłes na forum. Jednym słowem odwal sie chłopie.

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 622
Anginę często miewam,bakteryjną.Przez 15 dni dostawałam zastrzyki,a i tak problem powracał..Jeden laryngolog radził mi usunięcie migdałków,innyz z kolei odradzał,co 'specjalista' inne leczenie..;/

Cause we are the ones that want to chose,
always want to play,
but you never want to lose.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bole glowy brzucha

Następny temat

bardzo bolące mięśnie ! powiększone węzły chłonne.

WHEY premium