SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AWF w Warszawie, Perspektywy

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2079

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 68
Witam, mam zamiar składac papiery na awf w Warszawie na kierunek wychowanie fizyczne. Chciałbym się spytac czy jest to kierunek wymagający, jak z pracą po nim ( podobno aktualnie jest otwieranych wiele siłowni i innych ośrodków związanych ze sportem więc znaleźć prace jako trener nie powinno byc trudno).
Zastanawiałem się ewentualnie żeby po 1 roku zacząc dodatkowo fizjologię bo także mnie ciekawi i jest łatwiej o pracę w tym kierunku.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12084
skontaktuj sie na fb https://www.facebook.com/AWF.Warszawa 

moderator sprinterek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 68
Chodzi mi bardziej o opinie osób studiujących tam i świeżo po studiach ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 117 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5047
masz zamiar składać papiery, jak pod koniec czerwca były testy sprawnościowe..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 68
Dopiero się orientuje, jeszcze rok szkoły przede mną .Proszę o odpowiedzi związane z tematem
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczenia na wzmocnienie rąk, nóg podczas pływania.

Następny temat

Wynajmowany lokal - alarm

WHEY premium