SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Żebra

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1188

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1004
Witajcie
Mam problem taki, że wystają mi żebra pod klatką piersiową. (Mam także zapadniętą lekko klatke piersiową)
Wygląda to tak:
http://imageshack.us/photo/my-images/860/dsc00033cs.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/821/dsc00034rl.jpg/
Czy są jakieś ćwiczenia by to złagodzić by nie było to tak widoczne.
Co radzicie.
Dla pomocy mam 16 lat okolo 178cm i 67kg wagi. Uprawiam sport, staram sie rozwinać mieśnie brzucha by to zakryć.
Licze na pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mięśniami brzucha to Ty tego nie zakryjesz. Rób masę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zacznij ćwiczyć i odżywiać się na masę . Z czasem to zaniknie , możesz również skonsultować się z ortopeda .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1004
Jeżeli napne miesnie brzucha to zebra sie chowają. Mój brzuch jest wypuklony. Wygląda to jakbym miał bęben :). Gdy mam płaski brzuch to nie jest to tak widocznie jak są mięsnie.

A mi troche trudno przytyć bo prowadze sportowy tryb życia. Moja waga stoi w miejscu choć dużo jem ale dużo spalam. Jak liczylem moje bf to okolo 9%, wiec dobry wynik wedlug mnie;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chrząstka a leki

Następny temat

Zlamanie kosci srodrecza? FOTO

WHEY premium