SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

krem do opalania na solarium

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 35646

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
ja kiedys mialam kokowsowy fakt ładny...
a to troche maly wybor jak na solarium...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4066 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 45993
jak by jakas dziewczyna pachniala tak jak ja dzisiaj to bym ja chyba zezarl zapach czuc nawet po kapieli.

DORADCA DZIAŁU ODŻYWKI I SUPLEMENTY
NIE WIESZ JAKIE SUPLEMENTY KUPIĆ? PORADY NA PRIV!!
NA gg TYLKO POWAŻNE PYTANIA!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 945 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3512
Z Onyxu polecam Mega Bronzer-jest to unikalne połączenie dwóch Power Bronzingów który efekt daje już po pierwszym nałożeniu poprzez naturalne składniki samoopalające.Ma bardzo ładny waniliowy zapach,ale nie takiej typowej mdłej wanilii. Po nało.żeniu tego bronzera o którym pisałam wcześniej-hot-twarz MOŻE byż czerwona,nigdy nie należy używać tego bronzera na twarz osobom zaczynającym opalanie oraz osobom o jasnej karnacji. Tak jak pisałam-ja nakładam najpierw Sugary Wanilla z SuperTan a po chwili omijając okolice oczy ten Hon Bronzer z Onyxu.ale polecam osobom które chcą naprawde mocnej opalenizny a nie tylko zbrązowienia

A co do zapachów to z Soleo bardzo ładnie pachnie Mega Tanning bodajże o zapach ananasowym i trskawkowym-jak smakowite ciastko

Zmieniony przez - -paula- w dniu 2006-11-17 10:26:50

Tylko martwe ryby płyną z prądem-żywe płyną pod prąd!
---
Ooh, you've got it bad I can tell-You want it bad, but oh well.
Dude, what you got for me..Is something I..Something I don't need !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4066 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 45993
o cos takiego mi wlasnie chodzilo.dzieki!

DORADCA DZIAŁU ODŻYWKI I SUPLEMENTY
NIE WIESZ JAKIE SUPLEMENTY KUPIĆ? PORADY NA PRIV!!
NA gg TYLKO POWAŻNE PYTANIA!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 945 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3512
Jeśli chodzi o pytania dotyczące solarium to polecam się na przyszłość

Tylko martwe ryby płyną z prądem-żywe płyną pod prąd!
---
Ooh, you've got it bad I can tell-You want it bad, but oh well.
Dude, what you got for me..Is something I..Something I don't need !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4066 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 45993
ok,nie zaniecham sie zapytac jak bede w potrzebie

DORADCA DZIAŁU ODŻYWKI I SUPLEMENTY
NIE WIESZ JAKIE SUPLEMENTY KUPIĆ? PORADY NA PRIV!!
NA gg TYLKO POWAŻNE PYTANIA!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 933 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3035
paula- takie pytanie już dwukrotnie skusiłem się na linie soleo z serii witamin (raz coctail a dzisiaj A+E) i teraz pytanko co sądzisz o tych kosmetykach i czy one faktycznie są skuteczne ( mają konsystencję żelu w dodatku pomarańczowego więc napewno nie zawierają broznzera ani samoopalacza). Co o nich myślisz ( bo ja uważam że dla tych którzy nie lubią zapachu skóry po solarium są świetne pachną egzotycznymi owocami długo i intensywnie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 945 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3512
Hmmmm szczerze mówiąc używałam ich tylko raz. Jeśli chodzi zdrowie skóry to przyznam że działają-skóra jest bardzo witalna,mają również działanie przeciwstarzeniowe. Owszem,są słabsze od innych bronzerów. Myślę że są przeznaczone do użytku raczej ochronnego niż wspomagania opalenizny,aczkolwiek poprzez składniki zawarte w nich,MAJĄ działanie przyspieszające opalanie. No i bardzo ładnie pachną

Tylko martwe ryby płyną z prądem-żywe płyną pod prąd!
---
Ooh, you've got it bad I can tell-You want it bad, but oh well.
Dude, what you got for me..Is something I..Something I don't need !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 933 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3035
dzięki- bo sprawdzałem na stronie internetowej i wsrod nich tez jest podział na dla opalonych i zaczynających opalanie, dlatego pytalem czym sie roznia- a poachna faktycznie suuuper
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 945 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3512
No jeden jest limetkowy a drugi pomaranczowy o ile dobrze pamietam,choć mogę się mylić. No to akurat nieistotne, chodzi o zawartość składników. Osoby zaczynające opalanie nie powinny stosować "step2" bo dla nich przeznaczona jest jedynka i to wsio. wiele bronzerów ma podziały,z soleo bodajże nawet na 4 stopnie opalania.

Tylko martwe ryby płyną z prądem-żywe płyną pod prąd!
---
Ooh, you've got it bad I can tell-You want it bad, but oh well.
Dude, what you got for me..Is something I..Something I don't need !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mostek

Następny temat

Lekarze

WHEY premium