SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

dziwne bicie serca po alkoholu

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1309

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 609 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5953
Witam, wczoraj po "pasterce" było piwo+wódka mieszana miałem dziwne uczucie.. obudziłem się 4 nad ranem i biło mi bardzo szybko serce, było to drugi raz w moim życiu z 2 tygodnie temu było tak samo też mieszane piwo+wódka i obudziłem się 7 rano i mocne bicie serca... wczoraj trwało to dosłownie 3-4 minuty ponieważ mniej się przestraszyłem wziąłem kilka mocnych i długich oddechów i przeszło.. natomiast jest to bardzo niekomfortowe i nie wiem czemu tak reaguję na alkohol... nigdy tak nie było
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 1970 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 15839
Jaki z tego wniosek? Nie pij, tym bardziej po pasterce.Alkohol to trucizna i nie ma co się dziwić i jeszcze zmieszałeś różne alkohole.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 279
Ja mam tak czesto po alkoholu, dlatego go unikam. Duzo ludzi ma przyspieszone tetno po alkoholu i na kacu, ciesz sie raczej niezostaniesz alkoholikiem bo zle znosisz trunki.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 609 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5953
Dzięki, czas skończyć z tym całkowicie... na szczęście mam silną wolę i jak powiem ,że nie piję to nie piję.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczenie 6 razy w tygodniu (jedna partia dziennie)

Następny temat

Zaprzestanie palenie a wzrost wagi

Odżywki na masę ranking - najlepszy gainer Odżywki na masę ranking - najlepszy gainer Paweł Głuchowski zagra w filmie? Paweł Głuchowski zagra w filmie? Mity na temat odchudzania Mity na temat odchudzania CLA - suplement warty uwagi? CLA - suplement warty uwagi? Marcel FLEX Przyszlak - ocena sylwetki Marcel FLEX Przyszlak - ocena sylwetki Chia właściwości zdrowotne Chia właściwości zdrowotne Norbert "Fenix" Tymczak wygrywa Ferrigno Legacy Norbert "Fenix" Tymczak wygrywa Ferrigno Legacy Czy dieta ketogeniczna jest zdrowa? Czy dieta ketogeniczna jest zdrowa?