SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dermatolog konsultacje on line

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1240

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam!
Dermatolog zdiagnozował u mnie trądzik różowaty. Dostałam tetralysal i rozex. Nie pomoglo i nie zaszkodzilo, lecz po paru miesiącach zmiany się nasiliły więc użyłam kremu ruboril polecanego przez tegoż dermatologa i moja twarz stała się trwale czerwona a przy aplikacji leku twarz potwornie piecze. Dermatolog więc zapisał mi locoid lipocream i tabletki flonidan. Blagam proszę o odpowiedź czy mam sie stosować do rad tego dermatologa bo locoid jest kortykosteroidem! Moja twarz sie pogarsza i boje sie użyć tego leku a nie moge zmienic lekarza gdyż mamy tylko jednego. Proszę o odpowiedź czy użyć locoidu czy może coś innego. Dziękuje i pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
odp-SFD-pl SFD ODPOWIADA
Ekspert
Szacuny 302 Napisanych postów 8685 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28842
To jakaś pomyłka - nie ma tu dermatologa online. Proszę czytać regulamin zanim zadajesz pytanie.

Chcesz zrobić formę do lata? Wejdź: http://potreningu.pl/plany 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

placówki legi cudzoziemskiej

Następny temat

jak siędostać do legi cudzoziemskiej

WHEY premium