SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cera- sumamed

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2734

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
witam,
dermatolog przypisała mi ten specyfik- miałem go brac z rana przed sniadaniem codziennie. Gdy kupiłem okazało się, że w opakowaniu są tylko 3 tabletki, no i mam mętlik we łbie.
Rozumiem ze mam brac te 3 tabletki- jedna dziennie przez okres trzech dni, i to koniec przygody z tym specyfikiem?

Co sądzicie o davercin i klindacin?

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32053
jak masz lzejszy tradzik to nie ma sensu yebac skore tym aptecznym syfem.

im mniej nakladasz na pysk tym lepiej.

wiec rano jakis matujacy jak cie otluszcza, a na noc krem antybakteryjny z ziaji.


te wszelkie daverciny, benzacne i inne bardzo oraja skore.

ew. benzacne punktowo bardzo daje rade.

Keep ya head up

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 215 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 901
Jak dostała Sumamed to trądzik na pewno nie ma łagodnej formy...

Możesz wyszukać moje posty odnośnie trądziku (kilkajac w odpowiedni link na moim profilu) - spora garść użytecznych porad.

pozdr

Zawsze kiedy piszesz głupie posty Bóg zabija kotka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
Jak dostała Sumamed to trądzik na pewno nie ma łagodnej formy...
czuję się dotknięty
trądzic imo niewielki- więcej blizn niż syfu zostało, co do wymienionych specyfików, dermatolog przypisała, ale imo troche sporo tego. Pozyjemy zobaczymy
dzieki za wypowiedzi

Zmieniony przez - kolos88 w dniu 2008-04-30 21:48:23

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Clean&Clear

Następny temat

Tradzik a solarium

WHEY premium