SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ból w dole podkolanowym i udzie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1250

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 139
Witam mam problem z lewa noga mianowicie im dłużej stoję / chodzę / wchodzę po schodach (praca mnie zmusza) tym mocniejszy intensywniejszy jest ból w dole podkolanowym i udzie. Miałem robione całe pasmo badan paru ortopedów prywatnych z naciskiem na torbiel bakera, drożność żył, oraz na strukturę uszkodzenia mięśni... nikt nic nie powiedział sensownego, jedyne co wyszło od połowy roku to tylozmyk ,oraz 3mm przesuniecie na kręgosłupie l4
niedawno dołożyłem do mojego życia bieganie (myślałem ze zastałem się) i co jakiś czas podczas biegów na łydce blisko kostki pojawiły mi się kulki coś w podobie do tłuszczaków, torbieli , reumatoidalnych kulek... lekarze i ortopeda nie wiedza co to mówią że torbiele (tak przypuszczają) ale jak nie przeszkadzają to by zostawili (przeszkadzają) ponieważ po dystansie np 4 km te kulki puchną/rosną i uciskają mi łydkę , mam wrażenie że takie same kulki robią mi się w dole podkolanowym jak się nachodzę w pracy i nawchodzę po schodach na wskutek czego one rosną i uciskają mi nerwy/stawy przez to własnie bolą mnie uda i dół podkolanowy. Proszę o pomoc ponieważ to już za długo trwa i nie radzę sobie już z tym bólem jak ktoś wie co to może być albo jak sobie z tym poradzić proszę o komentarz pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Ból w tym miejscu może byc spowodowany problemam w kręgosłupie. Te grudki są bolense w dotyku ? Kiedy dokładnie nasilają się dolegliwości bólowe ? Byłeś u fizjoterapeuty ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 139
One same nie są bolesne w sobie tylko mam wrażenie ze pod wpływem zmęczenia one rosną i uciskają mi coś w nodze ... fizjoterapeutka rozluźniała mięśnie uda i mięśnie przykręgosłupowe co za tym idzie to nie pomogło jakoś znacznie ... był dzień ze nie musiałem zażywać tabletek a był taki dzień ze nawet tabletki nie pomogły ... ogólnie zarazie stoimy na tym że kręgosłup uciska na nerw tylko czemu tego nie czuje od początku nerwu tylko cały czas w jednym miejscu tylko udo i dół podkolanowy .... co jeszcze z biegiem czasu doszło to zgubiłem trochę tłuszczo i na plecach rekach nogach powychodziły mi miejscowe krostki jakby pryszcze podskórne lub zgrubienia ktorych nie można wycisnąć
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co zrobić z boląco kującym nadgniatem na pięcie?

Następny temat

Brak koncentracji , ciagle zamyslenie

WHEY premium