SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TSG 1899 Hoffenheim....Potęga , korupcja czy szczęście ?

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6249

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 558 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1703
Witam...Co sądzicie o klubie TSG Hoffenheim z bundesligi ? To jest dziwne , że klub który nie tak dawno był dnem w mgnieniu oka jest liderem jednej z najlepszych lig europy. A może korupcja tam rządzi ? piszcie swoje opinie.

Visca el Barca...Visca el sfd
http://www.pajacyk.pl
http://polskieserce.pl/ 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
Widać do Ciebie nie dotarło, że Hoffenheim ma bogatego sponsora, który kupił klub i wyprowadził go z III ligi. Sprowadził on piłkarzy, którzy teraz są gwiazdami, jak m. in. Carlos Eduardo

HALA MADRID !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 61 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 381
ja chce aby Hoffenheim wygrał
ładnie gra ale zdarzaja mu sie wpadki np. jak ta z Bayernem
musi grac w LM w nastepnym sezonie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Jak Cygan. Do tego trener Rangnick ładnie to wszystko poukładał, zespół gra ofensywnie, strzela wiele bramek, więc wysokie miejsce zajmuje zasłużenie.

Czasem warto najpierw trochę poczytać, a dopiero potem formułować zarzuty o korupcji.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
Carlos Eduardo, Chinedu Ogbuke, Vedad Ibisević, Sejad Salihović to czołowi zawodnicy Bundesligi . Do tego zespół cały czas szuka wzmocnień. Ostatnio podpisali umowę z Timo Hildebrandem, który niewątpliwie jest dużym wzmocnieniem .

HALA MADRID !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dla mnie oni mają duże szanse na mistrza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 558 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1703
cygan , blac pete...Dostajecie po sogu :P

Visca el Barca...Visca el sfd
http://www.pajacyk.pl
http://polskieserce.pl/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 877 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4491
a Ja uważam ze poprostu mają bardzo dobrze zgrany zespół +napastnika który jest bardzo bramkostrzelny(Ibisevic)+jako dodatek pieniądze,bo ja np nie słyszałem o żadnym piłkarzu z tej druzyny przed tym sezonem 2008/2009

Dla mnie RonaldoR9 jest najlepszym piłkarzem wszechczasów,,na zawsze pozostanie w moim sercu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 474 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3170
Tak się składa, że jestem redaktorem na www.pilka.pl oraz w Piłce Nożnej w dziale Bundesliga, więc mogę się wypowiedzieć na ten temat Hoffenheim z całą pewnością gra z pewną dozą szczęścia. Wystarczy zauważyć, że doskonale radzą sobie z drużynami z dołu i środka tabeli,a jedyne 4 mecze które przegrali to spotkania z zespołami klasowymi (Bayern, HSV, Bayer i Werder) oraz remis ze Stuttgartem. Czyli nie jest to jeszcze drużyna z najwyższej półki. Drużyna ta postawiła na ofensywę, sezon życia gra Ibisevic. Strzelili najwięcej bramek w całej Bundeslidze (41!!!) i grają naprawdę bardzo widowiskową piłkę.
Jednak sądzę, że Mistrzem zostanie Bayern, który ma najsilniejszy skład i mocną ławkę rezerwowych. Widać, że ten zespół doskonale się rozumie. Kontynuują oni serię 16 meczów bez porażki zarówno w Lidze jak i w LM
Sukcesem ekipy z Hoffenheim będzie awans do Pucharu UEFA, bo LM to dla nich z całą pewnością jak na razie za wysokie progi!

"Ze wszystkich nieważnych rzeczy na świecie PIŁKA NOŻNA jest najważniejsza!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Swoją drogą można mówić, że czasem każdej drużynie pomaga szczęście wiadomo, że Hoffenheim jeszcze nie jest takim klubem jak Bayern ale i tak zrobił w przeciągu 2 lat największy postęp bo awans z 3 ligi do 1 to nie jest tylko kwestia szczęścia. Ja stawiałem na nich u bukmachera już cały zeszły sezon i w tym również. Miasteczko zaledwie kilkutysięczne o ile się nie mylę ale już mają powody do radości kibice tego klubu.

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 474 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3170
warto zaznaczyć, że Hoffenheim to nawet nie jest miasto, tylko dzielnica (!!!) miasta Sinsheim (ok. 35 tysięcy mieszkańców)

"Ze wszystkich nieważnych rzeczy na świecie PIŁKA NOŻNA jest najważniejsza!!!"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

szkoła piłki nożnej w hiszpanii

Następny temat

Proszę o rade ; )

WHEY premium