SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rogowacenie naskorka - pytanie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13009

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 224 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1865
Witam. Na wiosne bylem u dermatologa, wykryl u mnie rogowacenie naskorka, objawia sie on u mnie zaczerwienieniem na policzkach i czesciowo na nosie. Lekarz zapisal mi krem specjalnie wyrabiany w aptece z witamina A. Po stosowaniu troche pomoglo, ale tylko troche. Lekarz kazal takze mi sie zglosic do niego na poczatku listopada i tak zrobilem. Dostalem masc na recepte Differin. Mam pytanie co do jego stosowania. Tj. po stosowaniu skora staje sie zaczerwieniona i zaczerwienienia nie znikaja. Do tego cholernie piecze przy nakladaniu masci. Czy na czas ''kuracji'' ma tak byc? Te miejsca maja byc zaczerwienione?
Prosze o porade osob znajacych sie w tym temacie, ktore mialy stycznosc z takimi masciami.
Pozdrawiam :)

Zmieniony przez - hagze w dniu 2007-11-29 19:56:06
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6
ma 11 lat mam zrogowadzenie naskorka i gronkkowca objawia mi sie to na policzkach i brodzie oraz delikatnie na udach i ramionach .Jak to mogę wyleczyć ? POMÓŻCIE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
Podczas stosowania differinu przez pare pierwszych dni skora jest zaczerwieniona. U jednej osoby jest to tydzien a u drugiej mniej lub wiecej. Ale jesli to szczypanie bedzie sie utrzymywalo caly czas, a skora ciagle bedzie czerwona to zglos sie do dermatologa z tym. Moze po prostu zle na Ciebie dzialac.

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 224 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1865
No bylem, bylem i kazal mi odstawic krem, ktorym mialem smarowac rano i zobaczec czy przejdzie, w ciagu dnia nie szczypie ale gdy nakladam masc to tak, mowil tez, ze wazne aby sie skora luszczyla i sie luszczy. Tylko niepokoi mnie to zaczerwienienie na twarzy i pieczenie przy nakladaniu masci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
To dobrze ze sie łuszczy ale to pieczenie powinno przejsc. A ile juz uzywasz Differinu?

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 224 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1865
tydzien

Zmieniony przez - hagze w dniu 2007-11-29 20:56:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
to powinno Ci niebawem przejsc. Jesli minie kolejny tydzien i bedziesz mial silne zaczerwienienie a skora bedzie nadal piekla to zglos sie do dermatologa i zapytaj czy nie powinienes odstawic leku.

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 224 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1865
mam konsultacje na wtorek, wiec jak czegos wiecej sie dowiem to napisze:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
ok

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2038 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31063
aktualnie stosuje differin od 2 tygodni, luszczenie lekkie wystepuje, zaczerwienienie prawie zadne i od poczatku kuracji nic mnie nie szczypalo. bylem na konsultacji u dermatologa, powidzial ze jest dobrze jezeli sie luszczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 224 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1865
no i zdaje relacje, bylem u dermatologa, oznajmil mi ze skora sie jeszcze calkiem nie wygladzila i mam go nadal stosowac, na pytanie kiedy zniknie zaczerwienienie to odpowiedzial mi, ze dopiero po stosowaniu masci 2-3miesiace i dal mi do zrozumienia ze zaczerwienienie ma wystepowac jeszcze przez jakis czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
a pieczenie wystepuje caly czas? Pytales sie o to?

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tattoo :) Na stopie ?kostce ?

Następny temat

gino/pytanie

WHEY premium