SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pieprzyki - czy da się usunąć sposobami domowymi?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4725

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36
Może zacznę od tego ze mam 15 lat ;).
Mam bardzo dużo 'pieprzyków'. Jest to dla mnie odrazajace. Wsztydze sie chodzic na basen.. Rodzice mówiąże mam sie nie przejmowac tym. Jak mowie o wycinaniu to zaczynaja sie smiac ze mnie. Mam pytanie. Czy da się wybielić pieprzyki(zrobić tak żeby nie było ich) czytałem kiedys gdzies ze sa na to masci wybielające i to dosyć tanie. Bardzo proszę o pomoc. Nie chodzi tylko o to ze mam ich duzo, bo jakby byly male to by mi dodawalo to uroku. Ale one sa wyjatkowo duze (ok.10 duzych,i mnostwo malych). I slyszalem ze z wiekiem ich przybywa.. Ja sie zalamie chyba. Prosze o pomoc!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
https://www.sfd.pl/Jakim_Sposobem_Usunąć_Pieprzyka__-t691589.html
to plus masa innych tematow...

nie da sie wybielic pieprzykow, w ogole nie wolno z nimi nic samemu robic, jedyne wyjscie to lekarz. chyba, ze mylisz pieprzyki z piegami.
jesli chodzi o pieprzyki to idz do lekarza, dermatologa, onkologa, on oceni czy powinienes je usunac ze wzgledow zdrowotnych czy sa to tylko kwestie estetyczne, byc moze wowczas po diagnozie lekarza, rodzice zaczna traktowac cie powaznie.
jesli masz sklonnosc do pieprzykow to nie zapomnij latem smarowac sie dosc wysokim filtrem i zrezygnuj z ewentualnego chodzenia na solarium
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból łokci

Następny temat

"Garb" a ćwiczenie na siłowni

WHEY premium