SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nadgarstek

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 900

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 345 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13861
Otóż 15 miesięcy temu miałem skręcony nadgarstek(podobno,ale lekarze w Polsce są tragiczni) - gips i wypad.Gips na 3tygodnie,potem tydzień usztywnienie bandażem elastycznym i smarowanie jakimiś maściami,a po tych 4 tygodniach dodatkowo 2 tygodnie rehabilitacji(jakimś sprzętem). Ani rehabilitacja nic nie dawała,ani płynący czas,dzisiaj tj. po 15 miesiącach wciąż mnie boli nadgarstek,przez 3 miesiące od wypadku nie ćwiczyłem,później wróciłem do treningów boksu i trenowałem z bólem,no bo jeśli nie przeszło po 3 miesiącach to stwierdziłem,że w ogóle nie przejdzie,ostatnim czasem jeszcze tylko się nasiliło po graniu w tenisa ziemnego,nic nie pomaga,15 miesięcy po skręceniu ból taki jak to miało miejsce od razu ? Może lekarze(pffy) jakąś złą diagnozę postawili,bo kto widział taki okres czasu po skręceniu brak poprawy ?

Zmieniony przez - Don_Alex w dniu 2012-08-13 16:51:23
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Myślę, że najlepszą opcją w tym przypadku jest wizyta u ortopedy i RTG.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zlamanie,jak zyc?

Następny temat

Artroskopia parę dni po zabiegu..

WHEY premium