SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lumbago

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2774

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1001 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11914
dzisiaj poszłem zagrać piłke i ni z gruchy ni z pietruchy po 2-3 minutach gry nagle poczułem ogromny ból w okolicach dolnego odcinka kręgosłupa po stronie lewej. Jest to raczej jak w temacie, jak sie z tym uporać , nasmarowałem to Fastumem, ale nie wiem czy to pomoze, jak jestem jeszcze w ruchu to jako tako, ale jak siae na 10 minut albo sie połoze to potem wstać nie moge, w dodatku troche promeniuje od meidnicy i stawu biodrowego.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21800 Napisanych postów 71356 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576021
Jeśli jest to raczej jak w temacie:

http://www.nurofen.com/information/info.asp?Level1ID=9&Level2ID=20&showLev3=true 

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 805
Tylko nie poszlem dobra:) sama nazwa lumbago to tylko opis bolu, ktory moze byc spowodowany roznymi czynnikami np. przeciazeniem. Mozliwe ze jakis nagly ruch spowodowal naciagniecie jakiegos miesnia lub wiezadla przy kregoslupie, moze spowodowac to jednoczesnie napiecie przebiegajacego w okolicy jakiegos nerwu co powoduje bol, ktory moze promieniowac. Jesli zaraz to nie przejdzie to radze isc szybko do specjalisty bo z kregoslupem nie ma zartow!/poczekac na rady osob bardziej kompetentnych ode mnie/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1001 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11914
poczekam do jutra i zobacze czy jest poprawa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

egzema?

Następny temat

jak podwyższyc sobie hormon wzrostu????

WHEY premium