SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gaz obronny - jaki, gdzie kupić, jak używać.

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17689

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8
Witajcie.
Mam problem i to dość duży. Mówiąc wprost jestem na celowniku i potrzebuję coś do obrony, ponieważ nie jestem w stanie sam pokonać kilkunastu osób szarżujących na mnie.
Chcę kupić gaz obronny i tu pierwsze pytanie pieprzowy czy paraliżujący? Jaka jest różnica w skuteczności działania?
Gdzie można kupić takie coś - w internecie lub na terenie Poznania i jak tego skutecznie używać w sytuacji - sam na dużą ilość przeciwników tzn. obezwładnić najbliższych i uciekać czy spróbować zrobić to z każdym, dobić i zadzwonić na policję?
Dziękuję za odpowiedzi z góry.
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 113
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
Nie dostaniesz czegoś takiego, jak gaz paraliżujący. A na kilkanaście osób to Ci żaden gaz nie pomoże, co najwyżej karabin. A odnośnie zakupu to sklep z militariami albo stacjonarny albo internetowy.

PS. https://www.sfd.pl/Który_gaz_jest_najlepszy_-t668490.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 504 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4605
Witajcie.
Mam problem i to dość duży. Mówiąc wprost jestem na celowniku i potrzebuję coś do obrony, ponieważ nie jestem w stanie sam pokonać kilkunastu osób szarżujących na mnie.

Witamy A gdzieś se Pan tak przej**ał? Czy jesteś kolejnym nastoletnim maderfakerem, których pełno w temacie pt.:
https://www.sfd.pl/Mam_problem_na_osiedlu/w_szkole__pisać_tylko_tu!!!-t296750.html

jak tego skutecznie używać w sytuacji - sam na dużą ilość przeciwników

A niby jak to sobie wyobrażasz - że psikniesz gazem w kierunku watahy Twoich prześladowców, a oni padną jak komar po spryskaniu DDT?

tzn. obezwładnić najbliższych i uciekać czy spróbować zrobić to z każdym, dobić i zadzwonić na policję?

Mógłbyś rozwinąć, zwłaszcza to pogrubione???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30612 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270732
na kilkanaście szarżujących osób nie wymyślono chyba jeszcze tak duzego gazu...
1

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8
[quote]A gdzieś se Pan tak przej**ał?

No niestety. Niektórzy są tak głupi, że nie trzeba nic robić, a już mają problemy.

Więc faktycznie napisałem trochę bez głowy, więc zostaje tylko obezwładnianie bezpośrednich zagrożeń, a potem ucieczka.

Czytam już sobie inne tematy, dzięki za linki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 633 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5111
QUEBLO wymyślono taki gaz
Butle do rozganiania tłumów,na mecze itp.
Miałem go w firmie ale nie spotkałem się z koniecznością użycia aż takiego środku przymusu

"Kto walczy - czasem przegrywa.
Kto nie walczy przegrywa zawsze"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30612 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270732
a nosisz go przy sobie codziennie ?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 633 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5111
Nie mam takiej potrzeby jak założyciel tematu to i nie nosze ze sobą a trochę mniejszy wożę w samochodzie

"Kto walczy - czasem przegrywa.
Kto nie walczy przegrywa zawsze"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4
Mam do sprzedania 2 gazy w atrakcyjnej cenie i praktycznie jak prosto z fabryki bo z długim terminem ważności,także zapraszam na aukcje:

http://www.swistak.pl/a14036276,gaz-obronny-policyjny-umarex-40ml.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30612 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270732
takie posty/tematy w targowisku załóż.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4
Sory,już napisałem w targowisku,także można skasować mojego posta
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kajdankowanie (aspekt prawny)

Następny temat

Proszę o wypełnienie ankiety

WHEY premium