SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Clomid Genessis

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2137

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam!
Mam w domu clomid genesis. Szczerze mówiąc jest to dla mnie anonimowa firma, więc chciałbym się dowiedzieć czy stosował już ktoś ten specyfik i co wogóle sądzicie o tej firmir




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Reczywiście Genesis to anonimowa marka skoro nikt się nie wypowiada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a co sfd to encyklopedia wiedzy ? po za sfd internet nie istnieje ?

masz google, zagraniczne fora, tam wiecej o genesis znajdziesz.

zreszta pytasz jeszcze o srodek ktory przewaznie kazdy kupuje apteczny, ug jest ostatecznoscia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Właśnie o to chodzi, że nawet na zagranicznych stronach nie było info na temat tej firmy( poza wrzuconym zdjęciem novaldexu). A pytam się o tą firmę nie tylko z względu na clomid, który akurat mam za darmo, ale z względu na to, że mam dostemp do innych środków tej firmy. Jeśli nie na sfd, to gdzie mam szukać info, bo wątpię żebym znalazł info o underach w leksykonie leków?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
artis rzeczywiście jakieś info na temat tej firmy można znaleść w necie (także na sfd), ale sprzed dwóch lat, a chciałbym spytać czy ktoś w najbliższym czasie stosował produkty tej firmy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
https://www.sfd.pl/tag/genesis/

zobacz ile tematow z tego roku

nie chce mi sie szukac info na temat clomu po necie. ale poszukaj moze gdzies tez znajdziesz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

International Pharmaceuticals - testosterone propionate

Następny temat

Enanthate 250 (Aburaihan - Iran) i D-bol forte Real czy Fake?

WHEY premium