SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brzuszek - niesymetryczny :/ ??

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1361

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 328
Witam wszystkich :) Moje pytankomoze dla niektorych okaze sie smieszne.. ale dla mnie to naprawde problem:( Od niedawna cwicze na silce (2-3 miechy) i zaczalem 6 Weider. Pozatym wczesniej dzieki treningom karate mialem juz jako-tako wyrobiony brzyszek (tzn zarysowany ) Moj problem polega na tym ze lewa strona wyglada bardzo dobrze tzn widac wsystkie grupy miesniowe brzuszka.. a prawa wyglada srednio..tzn najgorsze jest to.. ze nie widac wszystkich zebrek brzucha.. tylko jakby to od gory bylo BArdzo male.. a dwa srodkowe zlaly sie w jedno.. (zapewne jest to wynikiem ze tego ze wszystkie cwiczenia na brzuch "brzuszki itp" .. robilem na jednym posladku.. bo na 2 mnie kosc ogonowa obcierala..) PYTANIE : CO teraz? tak juz zostanie? czy moze mam trenowac jedna strone bardziej? czy caly czas robic normalni teraz na 2 posladkach i sie wyrowna?? Prosze pomozcie bo nie mam pojecia.. DZIEKUJE Z GORY
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 328


Zalanczam rysunek :D (mniej wiecej cos takiego :P )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2044 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23953
Sam sobie juz na to odpowiedziałeś - jest to powodem tego, ze ćwiczyles na jednym pośladku Ćwicz na dwóch pośladkach, równomiernie spinaj brzuch - po czasie sie wszystko wyrówna

Jak Cie obciera, to staraj sie cos podłozyc pod kośćogonową - ale równo to 'coś' ułuz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaki trening na nogi?

Następny temat

My Trening

WHEY premium