SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból w płucach podczas biegania...pomocy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4194

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 68
Witam! Mam 17 lat. Przez rok paliłam sporadycznie papierosy. Nawet wtedy gdy paliłam zawsze dałam radę jakoś biegać, ćwiczyć nie męczyłam się tak szybko, nic mnie nie bolało wszystko było ok. Jestem osobą dość aktywną fizycznie bo podczas roku szkolnego ćwiczę taekwondo i koszykówkę oraz często zostaje w szkole na dodatkowych sportowych zajęciach. No cóż nie powiem w wakacje trochę sobie poszalałam, dużo imprez, więcej używek i mniej ćwiczeń fizycznych...ahh co ja właściwie piszę prawie zero ćwiczeń fizycznych. Wczoraj zdecydowałam się sprawdzić moją kondycję i byłam w szoku. Przebiegłam truchtem gdzieś z 3 km w tym około 5 przystanków 10 minutowych bo już nie miałam siły. Na dodatek coś mnie mocno bolało w klatce piersiowej (tzn kuło) podczas biegu tak że ledwo mogłam oddychać, a później dodatkowo brzuch i zebrało mi się na wymioty. Dzisiaj postanowiłam to dokładnie sprawdzić i pobiegłam jeszcze raz tym razem mniejszy dystans. Ból nadal był ale już nie tak intesywny jak wczoraj. Papierosów nie palę od tygodnia i wiem że już nie będę paliła. Zwracam się teraz do was z pytaniem. Czy to właśnie przez palenie? Czy może mam jakieś inne kłopoty zdrowotne? Na prawdę nie sądziłam że aż tak obniży mi się kondycja. Jak teraz należy biegać co ile i kiedy żeby ją poprawić? Z góry dziękuje za wszelką pomoc. Pozdrawiam

Zmieniony przez - Laraa w dniu 2008-08-23 23:50:07
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21777 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
Pewnie brak formy.
Chceszjak dawniej ale to wymaga ponownego powrotu formy.
Co do biegania to inny dział - mogę przenieść...?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 68
Tak tak możesz przenieść ;) Ale oby na pewno chodzi o spadek formy? Bo jeśli tak to baaardzo dużo mi ta forma spadła, aż tak że byłam w niemałym szoku...nie będę miała jakiś kłopotów ze zdrowiem? Podczas innych ćwiczeń takie coś mi się nie zdarza tylko jak biegnę...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Coś niedobrego z pachwiną

Następny temat

Jak obniżyć libido?

WHEY premium