SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ATOMIC&FABIO GO!!!!!!!!!!!!!!

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5606

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1600 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18081
HEJ!
Witam wszystkich w imieniu moim i nieobecnego Atomica (choroba).Plan przygotowań postanowilismy rozpocząć z dniem 3 grudnia 2001.
CEL: ładnie zbudowana sylwetka
hmmmmm zobaczymy poniewaz bycie naturalnym kulturystą nie jest proste ,ale powiedziało się A to dokończymy tę wyliczankę. Poniżej przedstawię parę FOTEK z zawodów kulturystycznych z ubiegłego roku ,a następnie aktualny wygląd (najpierw muze odebrac z naprawy aparat cyfrowy).
Będzie się pojawiała też dieta ,suplementy,trening,regeneracja na wszystko znajdziemy czas.Oczywiście pytania od członków SFD są mile widziane (odpowiedzi bedą udzielane tylko osobą ,które nie posiadają podkreślonego tekstu pod swoimi pytaniami) WIĘC GO!!!!!!!!

członek-mafia.suple.hardcor.pl i VITALMAX rulez

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1600 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18081


zawody kulturystyczne jak wiecie polegają na zaprezentowaniu harmonijnej sylwetki z ładnie odtłudszczonymi mięsniami i widoczną separacją

członek-mafia.suple.hardcor.pl i VITALMAX rulez

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1600 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18081


powyższe zdjęcia są wykonane w Słupsku w 2001roku w marcu .Startowałem w kat.do 90 kg ważąc jedynie 85,5 kg

członek-mafia.suple.hardcor.pl i VITALMAX rulez

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1600 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18081


na dzień dzisiejszy waże 90kg (przynajmniej powinienem ponieważ o 18 mam weryfikacje na Mistrzostwa Świata w Armwrestlingu- ale o tym w odrebnym artykule)

członek-mafia.suple.hardcor.pl i VITALMAX rulez

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1600 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18081


całą moją wiedzą postaram się z wami podzielić . Poniżej przedstawie schemat treningu i odżywiania obowiązujący od 03.12 do ....to pokaże rzeczywistość

członek-mafia.suple.hardcor.pl i VITALMAX rulez

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1211 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41059
Za***iscie.... ! czekam na aktualne zdjecia. Bardzo jestem ciekaw co tam w tego wyjdzie...

-----------------------------
DuckmAn
Pozdrawiam.
"Staram sie byc najlepszy..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1600 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18081
TRENING SIŁOWY 5 dni treningu / 2 dni wolne
TRENING AEROBOWY co 2 dzień 30 minut po TRENINGU SIŁOWYM

DIETA: częstotliwość posiłków
godz 7 100g węglowodanów 40g białka
godz 9 50g węglowodanów 40g białka
godz 11 patrz godz 9
godz 13 patrz godz 9
godz 15 T R E N I N G S I Ł O W Y
bezpośrednio po treningu 50g węglowodanów
TRENING AEROBOWY (w połowie aerobów 30g białka)
godz 17.30 (ok.1godz po treningach) 50g węglowodanów 40g białka
godz.20 25g węglowodanów 40g białka
przed snem 30 g białka

Tak wyglądają proporcje w diecie,do tego w tym okresie dołączam suplementy:
HMB - 3g , Kreatyna - 10 g , AMINOKWASY - 20g , MULTIVITAMINY , woda mineralna około 7 l

członek-mafia.suple.hardcor.pl i VITALMAX rulez

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1600 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18081
duckman ,aktualne zdjecia zamieszcze do konca tygodnia (ale bedą niezła porażką ,bo nieda sie cały rok fajnie wyglądać) ,a kolega "jagnik" może sobie pogadac nikt mu nie broni ale żadnej odpowiedzi nie uzyska (a trzeba porozmawiać z MaTeO ,aby likwidował niezbyt mądre docinki ludzi bezabonamentowych ,aha ciekawe jakie ty masz bicepsy )) )

członek-mafia.suple.hardcor.pl i VITALMAX rulez

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1211 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41059
Dobra to juz taka moda krytykowania ludzi (np konga itd) gadajmy tu tylko o tym co wazne. Nie jakies ******ly. Acha Cioly co pisza do mnie na szkynke.. NIE WAZELINUJE nikogo jak cos macie to piszczie w szatni do cholery. Mateo zrob cos z ograniczeniami dla nieabonamentowych. Chociaz zeby nie mogli pisac. To bedzie swiety spokoj.

Fabbio; Oczywiscie zdaje sobie sprawe ze caly czas nie mozna wygladac za***iscie. Ale jestem ciekaw wynikow koncowych :) Bo sam mam niezle rezultaty. Ale boje sie robic zaczac rzezbe aby nie stracic tego co nabylem. Dlatego ciesze sie ze jestes swojego rodzaju krolikiem doswiadczalny :) i mam nadzieje ze sie powiedzie! Jezeli efekt koncowy bedzie zadowalajacy to nakupie przed nastepnymi wakacjami suplementow i zaczne doprowadzac mase do widocznych rezultatow (czyli rzezby:) Jeszcze raz zycze powodzenia !

-----------------------------
DuckmAn
Pozdrawiam.
"Staram sie byc najlepszy..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1211 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41059
A tak propo. Brales napewno cos wczesniej (kox) ile od tamtego czasu do teraz nie brales? jezeli to nie tajemnica to jestem ciekaw po prostu.

-----------------------------
DuckmAn
Pozdrawiam.
"Staram sie byc najlepszy..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1211 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41059
Z tego co mi wychodzi :) to zjadasz az a moze tylko? 3,3 g bialka na kg/ciala. Nie za duzo to? Zawsze mi sie wydawalo ze dla naturalnego 2,5 to swiat i ludzie. Wydaje mi sie ze organizm wiecej nie przerobi. Rozumiem ze w te posilki wliczyles odywki i aminokwasy? Czy mam sie spodzieac ze jeszcze oprocz tych 300 g ladujesz kolejne z odzywek?

p.s. o jezu! 7L wody dziennie... Przeciez ja to byl latal caly czas do WC! gdzie ty to miescisz. Ja sie staram malo pic (tzn okolo 4) bo innaczej mam wrazenie ze rozpuszczam soki zoladkowe/trawienne i niweluje wiekszosc zarla tego co zjadlem.

-----------------------------
DuckmAn
Pozdrawiam.
"Staram sie byc najlepszy..."

Zmieniony przez - duck-man w dniu 2001-12-04 15:48:40
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dwa medale zdobyli reprezentanci Polski

Następny temat

55 MISTRZOSTWA ŚWIATA w KULTURYSTYCE

WHEY premium