SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co kupić na szybki przyrost masy mięśniowej?

Co kupić na szybki przyrost masy mięśniowej?

kukwa 07 February 2022

Co to jest gainer?Ekspert odpowiada

Witaj! 

Jest to jedno z najczęściej pojawiających się pytań w naszym serwisie, dlatego jeden z naszych ekspertów postanowił opracować obszerne opracowanie. W jego artykule znajdziesz zestawienie najbardziej potrzebnych suplementów, które pomogą Ci w budowaniu masy mięśniowej. Niżej wklejam wspomniany materiał. 

Polecamy również: Suplementy na masę mięsniową

Warto jednak wiedzieć, że niewątpliwie najważniejszym czynnikiem jest dieta. To ona powinna być punktem wyjścia. Im prędzej uporządkujesz kwestie dietetyczne i zaczniesz się odżywiać regularnie i według planu, to, tym szybciej zauważysz stabilne efekty. Suplementy skutecznie mogą przyspieszyć osiągane efekty i naprawić błędy dietetyczne, ale warto zacząć od dobrej strony. 

W poniższych dwóch artykułach znajdziesz gotowe diety, które możesz wypróbować lub ewentualnie podsunąć je osobie, która przygotowuje Ci posiłki. 

Warto też zerwać z mitem, że przygotowanie posiłków dla sportowców jest czasochłonne i wymaga sporych nakładów finansowych. To nie jest prawda i przekonasz się o tym, zerkając w poniższe artykuły. 

Polecamy również: Dieta i trening na masę dla początkujących, nastolatków

Polecamy również: Tania, smaczna, łatwa i zdrowa dieta bez wymówek - gotowy jadłospis!

Inez Gorońska Mistrzyni Polski 07 February 2022
0