SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

receptory

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2650

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
najn nie mozna

Zmieniony przez - BadMad w dniu 2006-09-16 15:41:11

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 209 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4425
no wlasnie badmad bo podobno receptory sie zapychaja..a twoim zdaniem jakie powinny byc przerwy w cyklach?podobno to zalezy od dlugosci cylu i stosowanych srodkow..ale slyszalem wersje ok1-2msc

bez napinki...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 134 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1408
przerwa powinna być przynajmniej tak długa jak długi był cykl zaznaczam PRZYNAJMNIEJ ale oczywiście wiadomo..... im dłuższa przerwa tym lepiej!!

"Bydgoszcz moim miastem moją siłą!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 209 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4425
heheheh junior no wlasnie teraz nasuwa sie nastepne pytanie jak najdluzej moze trwac cykl?

bez napinki...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 134 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1408
ooo... długoooooooo... kiedyś pamiętam że na jakimś forum przeczytałem że koleś jest na cyklu już ponad rok!! więc sprawa indywidualna może robi go z głową bardzo dużo witamin zdrowo sie odrzywia itp itd i mu to pasuje a moze bierze bo chce byc wielki i nie obchodza go jakie bedzie miał skótki uboczne!!

"Bydgoszcz moim miastem moją siłą!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 209 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4425
widzsz to jest raczej przypadek wyjatkowy,ja a ktorejs stronce spotkalem sie z cyklem 24 tyg.czyli pol roku,ale tak jak napisales trzeba zrobic minimum taka przerwe jak dlugo trwa cykl a watpie zeby ten koles zrobil rok przerwy hehehehe...nie no tak wracajac do tematu maksymalna dlugosc cyklu w granicach rozsadku waszym zdaniem?

bez napinki...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 134 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1408
no wątpie to już jest uzależnienie!!
Nie wiem no na moje to cykl tak w granicach rozsądku z odpowiednimi dawkami to z 4 miechy by mógł byc ASle to zależy też od stażu itp itd niektórzy naprawde robią długie cykle i są dośc dobrymi okazami zdrowia każdy z nas jest inny więc cięzko jest powiedzieć jaki komu odpowiedni cykl zastosować!! dla jednego 4 miechy to długo a dla innego to bardzo mało zdania są strasznie podzielone na ten temat!!

"Bydgoszcz moim miastem moją siłą!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
...
im dłuższa przerwa tym bardziej efektywny następny cykl.Pół roku non stop raczej bez sensu jak dla nazych potrzeb,jeśłi już to z 2 tyg przerwami i kontrolnymi szotami hcg żeby jajek nie szukac w żołądku potem

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 134 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1408
hmmm... mówisz że z dwoma tygodniowymi przerwami!! Ale to już lekki bezsens by już był ponieważ by miał straszne wachania stężenia soku!! Więc za bardzo niewarto prowadzic takiego cyklu!! Ja jestem zwolennikiem umiarkowanych cykli do 12tyg reszta to już dla mnie lekka przesada! Ale każdy robi tak jak lubi i nie ma co się komuś wpierniczać w parade!! Jego ciało jego organizm!!

"Bydgoszcz moim miastem moją siłą!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
pytanie bylo o maxymalna dlugosc cyklu...zeby zapobiec calkowitej atrofii jader trzeba sie wspomoc czasem hcg..

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PCT objawy i next cykl, prosze o wypowiedzi

Następny temat

Wycinka czyli clen+....??

WHEY premium