0
otrzymanych szacunów
1
przeczytanych postów
18
napisanych postów
Lepiej bez celu iść naprzód niż bez celu stać w miejscu, a z pewnością o niebo lepiej, niż bez celu się cofać.Andrzej Sapkowski
Użytkownik nie założył jeszcze żadnego tematu
| Nazwa tematu | Dział | Data posta |
|---|---|---|
| Trening dla zaawansowanych | "Unieś się!", czyli Art. o PODCIĄGANIU by CZAWAJ | 2009-02-22 18:20 |