0
otrzymanych szacunów
1
przeczytanych postów
21
napisanych postów
Ból jest stanem przejściowym. Duma pozostaje na zawsze.
Użytkownik nie założył jeszcze żadnego tematu
| Nazwa tematu | Dział | Data posta |
|---|---|---|
| Zdrowie i Uroda | Ginekomastia była i juz nie ma :) | 2008-06-15 15:30 |