0
otrzymanych szacunów
4
przeczytanych postów
24
napisanych postów
Lepiej bez celu iść naprzód niż bez celu stać w miejscu, a z pewnością o niebo lepiej, niż bez celu się cofać.Andrzej Sapkowski
Użytkownik nie założył jeszcze żadnego tematu
| Nazwa tematu | Dział | Data posta |
|---|---|---|
| Sztuki Walki | Mam problem na osiedlu/w szkole - pisać tylko tu!!! | 2010-11-24 23:46 |
| Sztuki Walki | "Przygotowanie" do bójki... | 2010-11-24 22:51 |
| Sztuki Walki | Mam problem na osiedlu/w szkole - pisać tylko tu!!! | 2010-11-24 22:48 |