SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

metka

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4765

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 930 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6590
mam do was pytanie chodzi mi o sposob brania metanabolu. jak radzili byscie .jaka mozliwosc jest lepsza dla was pod wzgledem wystapienia efektow ubocznych a dokladniej tradziku.

myslalem nad czyms takim 2 tyg metki po30mg dziennie potem clomid 10 tab i kreatyna nastepnie nastepne 2 tyg i kolejne 30mg prez 14 dni .po tym clomid i kretka.co wy na to chodzi mi tu o jak najmniejsze zaburzenia w pracy gruczolow lojowych.

2 obcja standard z metki czyli piramidka 3,4,4,3 po cyklu clomid ikretka njaka obcje uwarzacie za lepsza w celu jka najmniejszych zaburzen

nagrodze sogami
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3619
Agadka lat 13 i sie za doksycykline bierze? to niebardzo dzial doping, pozatym tu sie nie handluje - idz do dermatologa, jak nie to w aptece dostaniesz jak ladnie poprosisz - kup dotur jest tanszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Proscar by się przydał!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 202 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6816
Witam jak to jest twój pierwszy cykl proponuje ci taka piramidke 12321
nie jest zamocna a da dobre efekty jesli nie masz problemów z tradzikiem to nie powinny wyskoczyc syfy ewntualnie moga na plecach ale nie wielki osłonki mam nadzieje ze wiesz jakie clomid 10 tabsów starczy i zycz dobrych przyrostów narazie

<<<wspomóz mnie i daj soga>>>

>>>>SFD FIGHT CLUB<<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2275 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9426
Kamur głupoty piszesz.......
A co do cyklu to
4-5tygodni/ 20-25mg/ED
+ 210mg Sylimarol /ED
Po Cyklu 10tab Clomid

The future is coming on......

>>> Doping Division Force Crew <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3337 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41269
2 opcja jest ok

<<< j**ać hołotę która z psami w komitywie >>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 930 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6590
uriel prosze cie zajrzyj tu.zainteresowala mnie ta obcja z proscarem .chcial bym z toba o tym porozmawiac.pamietajcie ze chodzi mi przedewszystkim o to zeby nie nasilac lojotoku bo mam z tym problem.nie mam problemu z tradzikiem ale mialem po ostatnim cyklu i teraz zalezy mi na tym zeby to nie wrucilo.jak na ten moment moje gruczoly sie uspokoily ale nie pozbylem sie lojpotoku do konca.wiec co proponujecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 148 Napisanych postów 5203 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25305
ja teraz na cyklu przeciw tradzikowi jadlem penester 1,25e2d, unidox 100mged, cynk 100mged, troche to teraz zaniedbalem i zaczyna mnie znowu wywalac wiec musze znowu zaatakowac tym sprzetem, po tygodniu tradzik znika praktycznie calkowicie

Żeby życie miało smaczek
raz omeczka
raz treniaczek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 930 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6590
penester coz to takiego jakas inna nazwa proscaru? ja tez jadlem unidox i mi pomogl jak narazie .ale sprawa wglada tak jak napisalem wyrzej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 148 Napisanych postów 5203 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25305
penester to to samo co proscar tylko tansze, po prostu tanszy zamiennik

Żeby życie miało smaczek
raz omeczka
raz treniaczek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 930 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6590
a jak by to mialo byc stosowane z ta metka w wyzej postawionym celu.i jak zdobyles ten cudowny lek.recepta?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148
pocio zaraz 30mg???
jedz po 15mg/5tyg i loz....
yeach penester z metka .....kup lepiej zamiast tego 100x10mg wnsa..i po sprawie

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hepatotoksyczność: fakty, czy fikcja

Następny temat

omka!

WHEY premium