SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

meta

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2754

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 645
witam mam kilka pytan a wiec:
1.jak poznac nie podrobiono mete polsko czy chociaz sa podróbki
moja jest twarda nie kruszy sie a w smaku dosyc słodka i po czasie sie rozwa ale nie rozpuszcza jak cukerek pózniej smak sie znienia na jakis chodzby aspiryna albo maka ziemiaczana taki dziwny
2. jezeli wcinac bede 2 -3 tab to mam je podzielic n porcje np jedno na sniadanie drugo np po 8godz tak aby stezenie było stałe czy wszystkie na raz
3. jezeli 1 co 8godz to czy osłonkie tez musze do kazdej porcji ?? czy wystarczy raz na dzien ??
i to tyle pozdrowionka
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 141 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7170
Wszytsko sie teraz podrabia,wiec nigdy nie masz pewnosci czy dany towar to nie wy***ka.Mete łykaj rano 1,5tab.mety+Sylimarol 2tab.+1tab. Vitaral+1tab.Cynku+1tab.magnezu
Po ok.6godzinach taka sama dawka jak wyżej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3473 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19777
wcinaj odrazu po przebudzeniu, i nastepne co 4h, meta powinna byc gorzka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 981 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7202
mistik 1,5 tab. metki? chcesz zeby mu watroba siadla? / wal tab. co 3-4h spokojnie :)

Siła rodzi się tylko z bólu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1817
Nie spotkałem sie z fakiem metanabolu polskiego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 645
dzis zjadłem 1 rano jak wstałem najpierw wypiłem białko pózniej sniadanko a dopiero 1 tab do tego 1 tab hepatilu i witaminki z universala od a do z jest tam wapn cynk i reszta w zapotrzebowaniu na dzien 100% tak zeby nie było na pusty brzuszek :P

i jeszcze jedno pytanie czy na cyklu zwiekszyc intensywnosc cwiczen jak do tej pory cwiczyłem pon/wtor/przerwa/czwartek/czasami-piatek/przerwa/przerwa to na pon/wtor/srod/przerwa/piate/sob/niedz/przerwa/wtorek/sroda itd.
czy zostac przy starym planie treningowym ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 716 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6760
zostań przy starym planie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 135 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8955
Czyli jak 3 tabsy dziennie to każda po posiłku ?? i do każdego tabsa metki jeden tabs sylimarolu czyli , 3 sylimarole dziennie do 3 tabsów mety :) . No ale jeżeli co 4 godziny kazda to bedzie napewno jeden wiekszy odstep
Śniadanie 8.00m - 1 tabs
12.00 - 1 tabs
16.00 - 19 trening wiec juz jest wiecej przerwy niz 4 godziny , wiec jak wziasc ta 3 tabletke przed treningiem zeby było co 4 godziny czy jednak po treningu ją wszamać ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 716 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6760
Ja bym udeżył z dawką 10mg z rana na czczo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1659 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19436
metanabolu nie bierze sie na czczo

"ważna jest technika wykonywania ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 716 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6760
to są mity ale nie chce mi sie o tym pisać, poczytyaj troche forum, zwłaszcza post "cos dla malego i duzego" czy jakos tak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zambon + prolongatum ??

Następny temat

Czy taki odblog wysarczy...sogi

WHEY premium