SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

masteron

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2848

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 960 Wiek 4 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38508
panowie czas wkoncu sie ladnie wyciac.Czy masteron nada sie na redukcje przy wiekszym bf?Bo rozne opinie kraza.jedni chwala ze swietny,inni ze to tylko srodek skometyczny zauwazalny przy malym bf.Jak to jest z nim?
Planuje 10 tyg na cypio winku tab i masteronie + clen.Co o tym myslicie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1345 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16028
Wasnie konzce cykl:
prop
master

wino inj
i powiem szczerze ze efekt napewno bylby lepszy przy nizszym bfie.Co prawda zylki wyszly a jest to ciezka sprawa u mnie ale generalnie szalu nie ma.Sam sie zastanawiam czy to wino mnie tak tnie czy Master. Plus sideów nie odczowam kompletnie zadnych:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 960 Wiek 4 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38508
redukcje leciales?jak silowo poszlo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1345 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16028
generalne zalozenie to zrzucenie opony i jak narzie w 5 tyg prawie 5 centow poszlo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
jakie dawki mastera, jaka dieta i jak silowo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1345 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16028
master fast acting 300mg/rtytdzien
slow acting 500/tydzien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 56 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2691
Właśnie myśle nad masterem . Mozna go smialo mieszac w jednej pompce z npp i propkiem ? Bylem przekonany do wina ale dzien w dzien szot mnie wykonczy mi braina i dupe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Przy wiekszym BF trudno bedzie o definicje na masterze, ale zawsze jest jeszcze calkiem nie najgorszy przyrost sily:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1026 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 64080
a jaki master chlopaki jest na dzien dzisiejszy pewny z underow??

"Tylko Bóg może nas sądzić..." ACAB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
DNA super.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
phoenixa brałem i ok
brd tez brałem i wbrew powszechnej opinii byłem zadowolony, ale miałem z pierwszych partii
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hgh genotropin 16

Następny temat

metanabol - spuchnięta twarz

WHEY premium