SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mass fx

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2810

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1688 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15962
Witam mam pytanie bo nie orientuje sie w dopingu...
czy mass fx jest na prohormonach...czy jest to booster testosteronu?
nigdzie nie moge znalesc opini i wypowiedzi na jego temat

nadzieja jest zatapialna

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3967 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24190
Środek sprzyjający podnoszeniu poziomu testosteronu oraz przyrostowi i napompowaniu masy mięśniowej!

25R-diol został opracowany wyłącznie przez Anabolic Xtreme. Ten czynnik budowy masy i siły zaprojektowano jako środek przyjmowany wraz z substancją Hyperdrol, aby stworzyć najskuteczniejszy suplement wspomagający beztłuszczowy przyrost masy mięśniowej dostępny obecnie na rynku. Mass FX podnosi poziom testosteronu, zwiększa efekty pompowania mięśni, sprzyja rozwojowi mentalności dominującego samca alfa, zwiększa agresywność, powoduje maksymalny przyrost masy mięśniowej i prowadzi do bezpośredniego wzrostu siły. Mass FX w ciągu kilku dni użytkowania przynosi pożądane efekty, które utrzymują się przez cały cykl stosowania. Witamy w świecie Mass FX.

W ciągu pierwszych kilku dni:
Mass FX zaczyna działać. Powinieneś czuć się, jak dominator, czyli samiec alfa. Treningi stają się coraz intensywniejsze, a powrót do formy zajmuje coraz mniej czasu.

Po tygodniu:
Zauważysz, że Twoje mięśnie są tak napompowane i twarde, jak nigdy wcześniej. Zaczynasz rosnąć w siłę. Pod skórą pojawiają się żyły. Widzisz, że Mass FX działa i to Ci się podoba!

Po 2-3 tygodniach i później:
Optymalizator pro-anaboliczny działa w pełni, stymulując beztłuszczowy przyrost masy i siły. Czujesz i widzisz, że Twoje mięśnie są znacznie twardsze, silniejsze i pełniejsze. Jesteś silniejszy, niż mógłbyś oczekiwać po stosowaniu naturalnego produktu, który nie powoduje przykrych skutków ubocznych działania pro-hormonów. Już wiesz, że Mass FX działa, ale to dopiero początek. Zanim skończysz 6-8 tygodniowy cykl, Twoje mięśnie będą coraz silniejsze, twardsze, pełniejsze i większe. Treningi będą coraz intensywniejsze, będziesz stawał się coraz silniejszym samcem alfa, a poziom testosteronu przekroczy wszelkie wcześniejsze osiągi.

słabo szukałeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1688 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15962
ja slabo szukalem a Ty mi etykiete przedstawiles....moge Ci wkleic opis z HMB zobaczysz jakie to ma dzialanie...

potrzbna mi jest opinia ludzi a nie opis produktu przez producenta....

nadzieja jest zatapialna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94450 Napisanych postów 364376 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668955

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1688 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15962
dokladnie..

nadzieja jest zatapialna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94450 Napisanych postów 364376 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668955
a w jakim celu chcesz to brać?jeśli brak opinii celuj w coś innego i sprawdzonego

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1688 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15962
chcialem go polaczyc z lean fx w celu odpoczynku od pobudzajacych termogenikow i kreatyny....jestem w 8 tygodniu redukcyjnym...aktualnie 2x2 leviathan + 2x1 TSE , t-x alri ze spalaczy plus stak kratynowy i pojedyncza forma....jeszcze chcialbym pociagnac redukcje ze 4 tygodnie ale odstawic kratyne i termogeniki....ale nie chce zucac odrazu wszystkiego bo wiem jaki bedzie tego efekt...wiec na zasadzie zastapienie i podtrzymania sil...psychicznej i fizycznej

nadzieja jest zatapialna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1688 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15962
Wkleje skladniki tego cuda moze mi ktos o tym powiedziec cos?

AX Proprietary Matrix 1005mg
Divanil [3,4-Divanillyltetrahydrofuran (95%)] Anti-Estrogen Support [White Button Mushroom Extract]
11-alpha [11alpha,20R-dihydroxyecdysone (20%)] Sea Buckthorn isolated for [Secoisolariciresinol and Matairesinol] 25R-diol [(3b,5a,6a,25R)-Spirostan-3,6-diol] Forslean

nadzieja jest zatapialna

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sustanon - czy można "łączyć" z omą

Następny temat

1 Cykl

WHEY premium