SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

hgh

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2151

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 308 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4851
probowal ktos roznych preparatow ktore podobno zawieraja hgh lub jego prekursory??pelno tego na stronkach z usa...ktos to bral...sa jakies pozytywne efekty brania??bo cena nie zacheca...

życie jest zbyt krótkie żeby być małym

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 394 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9029
Wyszukiwarka----->www.sfd.pl/search.asp .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 308 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4851
artykuly sa roz***ane i info niekompletne..wiec pisze tu juz szukalem i nic tam nie ma zadowalajacego

życie jest zbyt krótkie żeby być małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 695 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28933
no własnie. odświerzam, też szukam ale nic knkretnego askurat w związku z tym pytaniem nie ma

ziomus polej ,jordan gouda jordan gouda wodna wodna wodna wodna zbliza sie koniec chlodna bomba bomba bomba - k***A ZASNOLEM !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Może chodzi CI o rekombinaty HGH/IGF coś a'la tegez?

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 148 Napisanych postów 5203 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25305
Glutamina jest pomocna w zwiekszaniu wydzielania hgh, jednak ja watpie w jej skutecznosc

Żeby życie miało smaczek
raz omeczka
raz treniaczek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 695 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28933
ok. szukałem na necie troszke już i chyba wiem o jakich produktach pisał massive. chodzi chyba o stymulanty? hgh. produkty zawierają aminokwasy mi.n. własnie glutamine ma to w założeniach poprawiać właśnie wydzielanie hormonu.znalazłem nawet stronke niby z badaniami jak jeden z takich środków wpływa na poziom IGF-1 .
a wiecie może czy w usa hormon wzrostu jest na recepte? wydaje mi sie że napewno powinien być a pytam bo mi dziś kumpel pisał co w stanach siedzi na J1 i coś mówił że w aptece chyba do kupienia jest hgh bez recepty ktoś tam mu mówił tylko że troszke nie chce mi sie wierzyć dlatego zaczołem szukac co nie co. wysłałem go do apteki i ma zdjęcia zrobić więc jak będe miał to wkleje i zobaczymy o co chodzi

ziomus polej ,jordan gouda jordan gouda wodna wodna wodna wodna zbliza sie koniec chlodna bomba bomba bomba - k***A ZASNOLEM !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Chyba chodzi o rekombinaty HGH/IGF R3! Jednak!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 695 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28933
masz Uriel może jakieś linki do poczytania ?

ziomus polej ,jordan gouda jordan gouda wodna wodna wodna wodna zbliza sie koniec chlodna bomba bomba bomba - k***A ZASNOLEM !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Ni emam niestety - kiedyś w USA chciałem sobie sprawić - ale jakoś fundusze mi nie pozwalały - zresztą to takie w stylu PH!!! Nic szczególnego pewnie - może lepiej jakieś blokery myostatyny..... buehehe!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 148 Napisanych postów 5203 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25305
jak bede mial czas to napisze co do powiedzenia na temat blokerow miostatyny ma Greg Zulak

Żeby życie miało smaczek
raz omeczka
raz treniaczek

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sport + koks

Następny temat

parabolan+wino

WHEY premium