SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

do studentów AM

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3598

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 144 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2127
piszę tu, bo jest największe prawdopodobieństwo "znalezienia" studentów med.

Jaki możecie polecić atlas anatomii? Niby na uczelni obowiązuje atlas Sobotty, lecz studenci nie chwalą go sobie, inni polecają Netter'a, a ćwiczeniowcy polecają Grant'a lub Sinielnikov'a. I bądzi tu teraz mądry człowieku. Na oczy widziałem tylko atlas Sobotty. Powiem jeszcze tyle, że w bibliotece nie ma już żadnego atlasu, więc u mnie wchodzi w rachubę tylko zakup.

Czy można nabyć nowego Sinielnikov'a, czy trzeba polować na stare egzemplarze? Aha i czy jest różnica w miedzy rosyjskim wydaniem, a angielskim? (no poza językiem )

Pozdrawiam



Zmieniony przez - lucid w dniu 2005-10-04 22:17:15
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
wozniak hehehe to poniekąd najbardziej obowiązująca książka w Poznaniu - bo Wozniak (najbardziej "profesorski" profesor jakiego znam ... taki dostojny normalnie ... ) rządził katedrą przez wiele lat
obecnie tez rządzi ale niejaka profBruska jest kierownikiem

sama książka na maxa okrojona i z błędami (trochę znaleźliśmy )... taka na max podstawowa wiedza

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krates ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1331 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15055
polecam sobotte mimo wszystko, a do tego taki atlas z samymi zdjeciami naturalnych preparatow, autora nie pamietam.

a jak jestes na leku to nadal podstawa jest bochenek, a atlas to tylko 15% dodatek

"Niemoc to piekło, moc to naiwność"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
jak jestes na stomie to podstawą jest także bochenek ...
p.s w poznaniu mamy taki sam egzamin ... wszyscy go piszą
a i kolokwia pisemne to to samo ...

ale odnośnie - sobotta - to wg mnie dobry atlas (wg mnie atlas jest równie ważny jak dobra ksążka - anatomii należy nauczyc się praktycznie ! )
a tez ze zdjęciami to jest chyba jakiegos czecha albo słowaka (gdzieś go mamchyba )

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moze ktorys z nich istnieje w formie elektronicznej? Tez bym przejrzal mimo ze nie jestem z am, Pozdrawiam

Zmieniony przez - ultrono w dniu 2005-10-07 16:27:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krates ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1331 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15055
sobotta jest na plycie

"Niemoc to piekło, moc to naiwność"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki, moze masz jakies zrodlo skad moglbym possac, w googlach nie widze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
emule ...

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
blocked ports~
anyway, chodze sobie po sajtach roznych am i musze powiedziec ze fajnie tam macie na tych medycynach, troszke zazdroszcze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krates ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1331 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15055
no, zwlaszcza na 6 rokach

"Niemoc to piekło, moc to naiwność"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 144 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2127
jestem na Leku
Mam Marciniaka, Bochenka sobie raczej daruje. Zastanawiam sie jeszcze dodatkowo nad Woźniakiem.

Chyba chodzi o ten atlas Chihiro Yokochi - zdjecia TK, MRI i foty spreparowanych zwłok - czy faktycznie jest taki przydatny?

Macie jeszcze jakieś ciekay soft na kompie? Atlasy, materiały etc. ?

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krates ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1331 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15055
nie, ten o ktorym mowilem to dosc stara publikacja, niebieska okladka.

tych teraz nowosci to w ogole nie znam. najlepiej je obejrzyj sam w ksiageni i sam zdecyduj czy ci sie przydadza

"Niemoc to piekło, moc to naiwność"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak uchronić się przed ponowną kontuzją?

Następny temat

Gimnastyka twarzy

WHEY premium