SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy to normalne

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1174

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 489
Witam pare dni temu napisalem ze potrzebuje pomocy w rozpisaniu ssa pisaliscie zebym zaczal dobra diete podaliscie ilosci w gr na kg ciala stosuje ja 5 dzien 3 dni bylo git teraz zaczyna mnie ostro przeczyszczac czy to normalne?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 489
Jem co 2 godziny bardzo male ilosci tylko obiad obfity a wiec sniadnanie jakies 3 jajka po 2 godz jakies 100 gram twarogu pozniej obiad ciemny ryz okolo 1, 5 paczki do tego piers z Iindyka I wazywa potem znowu jakies 100 gram twarogu za kolejne 2 godz kolejna piers kolacja z 3 jajek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Nigdy biegunka nie jest normalnym objawem, no chyba, że wcześniej nie dojadałeś ostro i teraz organizm się przyzwyczaja do nowej ilości pożywienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 489
No wlasnie wczesniej byly nie regularne posilki bez liczenia teraz zmiana I w 5 dniu takie objawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1580
Organizm różnie może zareagować na zwiększoną ilość białka tym bardziej jak przechodzi sie z diety 'byle jak, byle co, byle kiedy' na dietę wysokobiałkową. Także może być to spowodowane nadmiarem błonnika, który jest obecny w wielu produktach mlecznych. Daj sobie kilka dni, wszystko się powinno unormować, jak nie balansuj dietą i staraj sie zrezygnować ze wspomagaczy w proszku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Dokładnie i trzeba rozróżnić przeczyszczanie wodą (typowa biegunka) od częstszego oddawania stolca w ciągu dnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 436 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23121
alleyezonme
Także może być to spowodowane nadmiarem błonnika, który jest obecny w wielu produktach mlecznych.


Mam nadzieje, że to tylko pomyłka i miałeś na myśli produkty zbożowe

A co do czyszczenia na diecie to najczęściej albo jest to spowodowane właśnie nadmiarem błonnika albo płynnych tłuszczy

"It's a lifestyle - train like there's no finish line." - Kai Green

Zapraszam do mojego dziennika treningowego :) - http://www.sfd.pl/El_zet__Michał_Zadykowicz__przygotowania_do_sezonu_wiosna_2015-t1051101.html#post6 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 489
No wlasnie nie biore zadnych wspomagaczy w prosziu tylko ta dieta a biegunka jak biegunka sama woda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Myślę, że to pomyłka

normalnie przy węglach kupa u mnie 3xed i gazy do tego, a na vlcd zero gazów i brzuch płaski, także teraz po zmianie ilości spożywanych węgli możesz mieć takie objawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
janiu228
No wlasnie nie biore zadnych wspomagaczy w prosziu tylko ta dieta a biegunka jak biegunka sama woda


Jak sama woda, to może po prostu łapnąłeś jakąś wirusówkę i przez przypadek zbiegło się to ze zmianą diety?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1580
heh, zamyśliłem się o laktozie w mleku i pisze o błonniku. Proponował bym abyś wrzucił swoją dietę na potreningu i przedstawił ją nam. Jesz regularne posiłki co 3h?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1524 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15475
ja wam naswietle sytuacje dokładna definicja...

3 wolne stolce w ciagu 24 godz oznacza biegunke
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Efedryna (Tussipect?)

Następny temat

Od golenia czy od npp?

WHEY premium