SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Turanabol vs meta

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9736

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 155
Zamierzam wziąć pod koniec wakacji coś mocniejszego.Będzie to mój pierwszy cykl dlatego myślałem nad:
1.Turanabol
2.Meta

Czytałem trochę i jako główną wadę Turanabolu okazało się kurczenie jąder?Jak to z tym jest naprawdę?
Co do mety to chyba z niej zrezygnuje ponieważ trądzik oleista skóra a przede wszystkim wpływ na wątrobe nie przekonuje mnie za bardzo.Na zdrowiu zależy mi najbardziej dlatego nie chce brać co popadnie.Chce przemyśleć cykl jeżeli mi pomożecie w doborze specyfików to zamierzam przez najbliższe miesiące czytać na ten temat.Turanabol byłby firmy British Dragon nie znalazłem na temat tej firmy żadnych info jak na razie, więc nie mam pojęcia czy jest chwalony.
Słyszałem że gospodarka hormonalna w ciele mężczyzny do 26 roku życia się zmienia, później normuje się i wtedy jest najlepszy czas na branie specyfików.Myślicie żeby czekać?Czytając posty dzieciaków mających po 15 lat troche mnie przeraża ale czy 19 lat to tez nie za wcześnie?Pozdrawiam.
PS.Diety na razie nie mam ale przy cyklu na pewno będzie.

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 19

Waga: 92

Wzrost: 188

Obwód klatki: 115

Obwód ramienia: 40

Obwód talii: 88(nie wiem czy dobrze mierze)

Obwód uda: 40

Obwód łydki: 58

Staż na siłowni: 2,5roku

Ilość spożywanego białka: na razie brak

Ilość spożywanych węglowodanów: na razie brak

Ilość spożywanych tłuszczów: na razie brak

Opis przebytych cykli sterydowych: brak

Trening: 4 dniowy split

Cel cyklu: siła/masa

Odstęp czasowy od ostatniego cyklu: -----

Poziom BF%: ------

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy): tendencja do chudnięcia

Stan zdrowia: bardzo dobry (czasem mam podwyższone ciśnienie ale głowa mnie nie boli,badali mnie miałem tomograf i nic nie wykazało)

Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia: brak

PPM podstawowa przemiana materii: ----

Wyciskanie leżąc (MAX): nie robie maksów

Martwy ciąg (MAX): nie robie maksów

Przysiad (MAX): nie robie maksów
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 854 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30378
Mogę się założyć że jak byśmy wiedzieli co i do ilu tych cudownych stacków producenci nam dosypują gratis to kopary byśmy z podłogi zbierali. Ja to *******e, jak biorę koks to chce o tym wiedzieć, co najwyżej kupie mono Hi-Teca czy jakieś inne gdzie widnieje napis Doping Free.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699660
daj sobie spokój
ułóż dietę ,dołóż suple i zobaczysz jaki będzie progres
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
lość spożywanego białka : na razie brak

Ilość spożywanych węglowodanów : na razie brak

Ilość spożywanych tłuszczów : na razie brak

bez tego się nawet nie zabieraj, poćwicz wpierw z dietą a nie zaczynaj dopiero równo z saa
jak dragon to tylko ten nowy, z kodami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chcesz zdrowo, to zapraszamy do dzialu suplementacji i odzywek, niekture odrzywki sa takie mocne, ze doruwnuja steryda
a tak po za tym jw dieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1345 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16028
Tak z czystej ciekawosci:)
- jakie odzywki dorownuja Saa bo moze zminie dzial...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szymson1: to info nie dla Ciebie juz cie nieruszy;)
ale niektore suchary na roznych mieszankach stackow zrobia pare kilo co w porownaniu do '100 mety' (lub winka) ladnie wyglada, w szczegolnosci patrzac na: mase, spadki, skutki uboczne i dalsze postepy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699660
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
flex smiej sie ale testowalem testosterol i dziala cos tam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
metaanabolon

btw wczoraj jak mi dupa fajczyla to mowi ze mam male a bije omo i bolda ale moze jej chodzilo ze w porownaniu do wacka .. nigdy nie wiesz

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2011-02-10 18:39:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no wiem, ze porownanie z dupy, ale chcialem autora odwiezc od koksu, a niektorzy to odczytali, ze testosterol lepiej mnie klepie niz meta ... echhh...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 249 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2569
autor tematu ma w dupie diete to daleko mu jeszcze do koxu...a jeżeli metka jest według niego tak zabójcza dla organizmu to na szczęście nie będzie sięgał po inne SAA

On-> od 20.02.2011...in progress

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wyniki badan po propku

Następny temat

aga

WHEY premium