SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Susta, deca, boldenon, turinabol tab, wistrol tab

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3728

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 182 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3227
Napisz co jesz przez cały dzień

wydaje mi się że mylisz pojęcia w ankiecie chodziło o liczbę makroelementów białka, Ty skojarzyłeś to z odżywką białkową , widzę że masz elementarna wiedzę na temat żywienia.

nietolerancja laktozy to nic strasznego miliony ludzi z tym żyją, laktoza to cukier mleczny, swoją drogą bez problemu znajdziesz również na rynku odżywki bez laktozy..

no a co lekarze mają mówić? przecież nie zginiesz od tego Ty nie obwiniaj tutaj Polskiej medycyny tylko lepiej za książki się zabierz kolego....


Zmieniony przez - Wieszjaktak w dniu 2015-07-27 10:25:15
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 26 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 206
AroArczi


1. WIEK: 23
2. WAGA: 73
3. WZROST: 178
4. WYMIARY:
-biceps: 39
-klatka: 113
-udo: 54
-talia: 86
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 3 lata
6. DIETA:
-białko: 15%
-węglowodany:60%
-tłuszcz: 25%
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:
8. TRENING: 6 razy w tygodniu kazda partia ciala po 2 razy w tygodniu
9. CEL CYKLU: przytyc 15kg
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: cykl trwal 4 miesiące zakończyłem styczeń 2015
11. POZIOM BF%: 25, 1
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): Typ ektomorficzny
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: klatka piersiowa mi zarasta
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 123
-martwy ciąg: 160
-przysiad: 90




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 182 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3227
napisz twój przykładowy dzień jedzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 26 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 206
Chce wiedzieć tylko jak połaczyc ten koks żeby mieć dobry efekt i ewentualnie co dorzucić do tego i ile tego mam wchłonać ( testo mix 250mg dose, deca med bioniche pharma 300mg, , boldenone undecynelate 250mg titan, wistrol 10mg zantex, turinabol tab)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 182 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3227
Pomoge Ci ale napisz mi tylko przykładowy dzien jedzenia, serio to dosyć wazna sprawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 26 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 206
szczerze mój kumpel diete trzymał i to konkretną bo ustaloną mial przez dietetyka i odstawił koks tak samo jak ja i mu spadło wiecej niż mi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 303 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 28140
Przybij to sobie jak chcez bo z twoim podejsciem to nie ma znaczenia i tak towar tylko zmarnujesz jak rano sie obudzisz to zrob sobie wyliczanke i juz bedziesz wiedzial co na dzis pozdro i zdrowia zycze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 26 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 206
ale okey
przykładowy dzień
-jajecznica z 6 jaj do tego z pomidorami i wkrojony w to filet z indyka smażone na oleju rzepakowym + chleb pełno ziarnisty
-sałatka (kukurydza,sałata lodowa,rukola,ogórek) z piersią kurczaka
-ryż/kasza gryczana z filetem kurczaka/ indyka
-makaron z wołowiną/baraniną
miedzy czasem jeszcze owoce wchodzą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 182 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3227
tak jak kolega pisał wyżej lepiej odpuść sobie sterydy bo sobie krzywdę zrobisz.. widać oleju w głowie to Ty nie masz nic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 26 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 206
niby dlaczego ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl t3 u osoby z niedoczynnoscia tarczycy

Następny temat

Pierwszy cykl

WHEY premium