SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spodnie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4777

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panowid wszyscy w dresach?
Poleccie cos od ww bo wsumie jak czlowiek trzeba wygladac
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29416 Napisanych postów 62859 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902264
ja wchodze w diversa model coolmen czy jakos tak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To suchar jestes
czekam na wypowiedzi innych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29416 Napisanych postów 62859 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902264
nie mowie ze nie. kontuzje kolan mi troche uda wyszczuplily.sa tego jednak jakies plusy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 319 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6401
Jak Cutler znajduje jeansy to Ty też znajdziesz ketmo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261566
A ile masz w udzie? Ja mam tyle co w bicepsie wiec nie ma problemu

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 186 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3111
Ja nie wiem co kazdy widziwia z spodniami jeansowymi ze za male itp, trzeba kupowac dla mezczyzn,nie dla malolatow lub marki robione pod chlopakow co waza max 70kg, troche offtop ale wkleje link na video mojego krajana, Tomas Bures, gosciu na wyzszym lewelu niz my tutaj, i jak widac mozna ubrac ladne jeansy i wyjsciowa bluze, nie trzeba lazic w dresie, mozna sie ubrac jak czlowiek, o to nizej link http://tv.ronnie.cz/?v=1403 akurat go pytalem o te jeansy, czy to jakies na custom zamowienie czy cos, nie to zwykle jenasy ze sklepu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Czasami faktycznie ciężko, ale w markowych sklepach idzie coś wykombinować

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364426 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669096
zobacz w vertusie były ze 3 dobre modele

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 593 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 49296
na allegro mozna tez dziwnie rozmiary znalezc, normalnie ze sklepow.

yamaha r6 2001

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przegibon i streetboy: tu niechodzi o wielkosc uda, tylko o jego proporcje do pasa wiadomo ze noga wchodzi w spodnie dla grubasa, ale co z tego jak trzeba 20cm czy wiecej pasem sciagac (wtedy to sie dopiero wyglada )

dzieki panowie za zainteresowanie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

clomid z opóźnieniem

Następny temat

Ile mozna zabrac do UK

WHEY premium