SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Speed

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2108

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 177 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6319
Siema, cze zastanawiałem się z qmplem jak to jest z amfą, wiem że chwilowo podnosi wytrzymałość, a jak jest z siłą czy np nafukanemu jest lepiej bić rekord w wyciskaniu, i jak tak czy róznica we wzroście siły jest widoczna? Zwracam się do was bo wole to wiedzieć od strony teoretycznej niż samemu pchać się w to tym bardziej że wiem jak po tym masa schodzi, na którą tak ciężko pracuje więc raczej nie mam ochoty testować na sobie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 177 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6319
oki z fetą nie zaczynam chciałem tylko się zapytać właśnie po to żeby nie testować na własnym organiźmie. Dzięki za odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470
Wlasnie Feta jest z Tym niedobra ze masa spada strasznie.. Ja bym nie polecal na "Bicie rekordów" w wyciskaniu fety! Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
feta to gowno tyle powiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
WALNIJ SOBIE Z 2 RED BULE I POWERREDA I BĘDZI EGIT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19304 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158764
feta to shit....nie bierz

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32603
cpanie fety z pewnoscia wplynie na twoje osiagi ale zdecydowanie w dol

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 681 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 45259
Starenki kiedys troszke speedowalem i owszem masa schodzi ale nie az tak bardzo. Sam w sobie speed nie sprawi ze stracisz mase, te wszystkie teksty ze strasznie schudniesz to gowno prawda, gdyz wiem to z wlasnego doswiadczenia, ale musisz go brac naprawde rzadko gdyz po wciagnieciu mozesz zapomniec na okolo 6-8 godzin o jedzeniu, czasem nawet dluzej, zalezy od organizmu. A co do bicia rekordow to kiedys siedzac na silowni i robiac pompki zagadalem sie z jedna panną i nim sie zorientowalem to okazalo sie ze juz od okolo 15 minut non stop pompuje a zmeczenia ZERO!!!
Osobiscie "nie odradzam" ALE jesli sie juz zdecydujesz to pamietaj: tylko RAZ, pózniej ZROB sobie conajmniej kilka miesiecy przerwy bo moze Cie to kosztowac nawet wiecej niz zdrowie. Z moich znajomych juz kilku z tego powodu ... wiesz o czym mowie...
Wszystko dla ludzi ALE z umiarem !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19304 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158764
Chodzi o to ze feta odwadnia...a co do jedzenie to po prostu o nim nie myslisz przez co mozesz nie jesc uuu dlugi czas chyba proste ze masa wtedy leci w dol...co nie

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 681 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 45259
Stary no co ty... Tu nie chodzi o to ze nie myslisz o jedzeniu ale o to ze po prostu ciagle czujesz sie najedzony!!!
Nieraz chcialem po wciaganiu cos zjesc ale az mi sie niedobrze robilo na mysl o jedzeniu. Wiem to z AUTOPSJI!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19304 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158764
Dokladnie cos jak na eca...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 681 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 45259
Nie wiem, nigdy eca nie probowalem, ale chyba od eca czlowiek sie nie uzaleznia no nie? Zreszta niewazne...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy nie za mocno?

Następny temat

Jak Brac Kretke po Cyklu !?

WHEY premium