SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SAA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1549

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1676
Ciągle słyszę jak to bardzo szkodzi SAA osobom w młodym wieku 16-20. Przypadkiem nie jest tak, że gdyby po prostu wiedzieli co, w jakich dawkach, zrobili badania przed, w trakcie i po, a nastepnie zrobili odblok to by im nic nie zaszkodziło czy o co chodzi?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94036 Napisanych postów 363856 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667327
o ingerencję w układ hormonalny który jeszcze się nie unormował.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
eta mzaczelm jak mailem 16 lat cyklowac mety ruskie sie zarlo omki dzis mam 30 cykluje nadal i jest git wszystko z glowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94036 Napisanych postów 363856 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667327
u jednych się to nie odciśnie w żaden sposób u drugiego tak
najlepiej się wstrzymać jak najdłużej i wyciągnąć maxa z naturala

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Tym bardziej jak się nie startuje w zawodach ja pierwszy cykl zrobiłem po 30roku życia. wcześniej na kreatynie, mono uzyskiwałem zadawalające efekty , w końcu kreatyna na większość osób działa, tym bardziej na pierwszych cyklach i to było zwykłe mono.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94036 Napisanych postów 363856 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667327
dokładnie w tak młodym wieku nawet 95% osób nie potrafi prawidłowo trenować

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
dugii2
eta mzaczelm jak mailem 16 lat cyklowac mety ruskie sie zarlo omki dzis mam 30 cykluje nadal i jest git wszystko z glowa


to odstaw teraz towar na dobre, zobaczymy jak wszystko jest ok

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94036 Napisanych postów 363856 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667327
miczelx
dugii2
eta mzaczelm jak mailem 16 lat cyklowac mety ruskie sie zarlo omki dzis mam 30 cykluje nadal i jest git wszystko z glowa


to odstaw teraz towar na dobre, zobaczymy jak wszystko jest ok




wszystko w temacie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1102
A jak medycznie podają takiemu malolatowi testo to już jest ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak mu lekarz przepisuje to z konkretnego powodu,a nie po to żeby muskle rosły,więc to są dwie różne rzeczy, więc nie kombinuj i nie szukaj jakiejś drugiej furtki
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Meta + prop

Następny temat

Cykl metanabol, enan, deca do oceny i poprawy

WHEY premium