SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rezonans odc. lędzwiowego z kontrastem czy bez?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1472

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29676
Chciałem się zapytać czy wykonanie rezonansu magnetycznego odcinka lędźwiowego wymaga podania kontrastu i czy trzeba wykonać jakieś badania przed tym badaniem.

"idz wyprostowany wśród tych co idą na kolanach".
Z.Herbert

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21801 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
5x rm tylko samego kręgosłupa w tym 3 kontrasty i to bez podejrzenia npl, więc kto tutaj teoretyzuje ziomuś...

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21801 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
O tym czy będzie użyty kontrast decyduje lekarz radiolog na miejscu.

Os stycznia 2014 zmienił się podawany środek i przed badaniem należy wykonać i dostarczyć wynik badania kreatynina/gfr.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29676
rozumiem dzięki.
a zazwyczaj jak to wygląda w przypadku badania odc. lędźwiowego podaje się czy nie?

"idz wyprostowany wśród tych co idą na kolanach".
Z.Herbert

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21801 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Mi raz podawali, raz nie podawali. Lekarz decyduje na podst dostarczonego materiału.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29676
dzięki

"idz wyprostowany wśród tych co idą na kolanach".
Z.Herbert

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Mi np. nie dawali jakiś rok temu.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29676
a jak duża jest różnica w wykrywalności i obrazie dyskopatii? nie jestem specjalista ale chyba i tak i tak chyba wyjdzie? :)

"idz wyprostowany wśród tych co idą na kolanach".
Z.Herbert

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
W skrócie mówią jak wiedzą czego szukają to i wiedzą jak zrobić aby było to widać... NIe przejmuj się nic jak dadzą to dadzą jak nie to nie...

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21801 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
j/w, wkłucie zrobią od razu albo w trakcie badania jeśli coś i nie zagra na monitorach.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21801 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Amentoris
Mi np. nie dawali jakiś rok temu.


To mniej więcej wtedy jak dostałeś kopa w dupę ode mnie za pijaństwo pod żabką..?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
To mnie z łodzianinem pomyliłeś.

ja chodzę do "to tu"

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból po zastrzyku

Następny temat

Niski teść a lekarz

WHEY premium