SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

QUESTION

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 516

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 124 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1732
witam wszystkich. sory ze wyskocze z takim pytaniem nie o dopingu ale po prostu interesuja mnie wasze wypowiedzi i sugestie, a mianowicie chodzi mi o trening: w ciagu dnia nie mam wogole checi na trening, ani rano, ani w poludnie, ani po poludniu, ani wieczorem... tylko prawdziwego speeda dostaje w godzinach 24:00-2:00, chodze cwiczyc w nocy, wszyscy spia a ja macham zelastwem o 1 w nocy, no doslownie nie moge spac, musze wstac i sie doyebac na silowni w nocy. spie po 3 do 5 godzin i czuje sie normalnie, jem duzo, przyrosty sa i jestem na off'ie. mam tak z tym cwiczeniem w nocy od 3 tygodni. w dzien nie potrafie zrobic takiego dobrego treningu jak w nocy, w dzien a w nocy calkiem inna bajka. czy to normalne? czy ktos z was tez tak ma ze cwiczy po nocach, malo spi a i tak wszystko jest ok? sory za pytanie ale nigdy tak nie mialem i daltego wydaje mi sie to dziwne. pozdr

"Byłem ślepy... teraz widzę..."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Ja Ci służy, jest postęp, regeneracja ok, funkcjonujesz dobrze w ciągu dnia to nie ma czym się przejmować.
Pewnie Ci to minie i tak.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699615
ja to o tej godzinie wolę spać
ale jak Ci służy to dlaczego nie ,jest kilku zawodowych kulturystów którzy również trenują w nocy
może jesteś na dobrej drodze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomoc w sprawie odbloku

Następny temat

Zapytanie

WHEY premium