SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podniesienie poziomu estrogenów

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17703

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1940
Witam, mam problem, robiłem badanie na horomony i wyszedł mi estradiol sporo poniżej normy. Dodam że nigdy nie brałem saa
Testosteron - w normie
Estradiol - poniżej/
Kortyzol - sporo ponad norme ;/

Jak mogę podnieść poziom estrogenu ?
Na zbicie kortyzolu mam DHEA, wit b6 oraz wit C i zrobię sobie tydzień lżejszych treningów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Witam



Tylko po co podwyższać poziom estrogenu ? Konsultowałeś sie z endokrynologiem w tej sprawie ? Powinieneś szukać porady u lekarza a nie na forum sportowym. Ponadto niski poziom estrogenu wcale nie musi nieśc za sobą negatywnych następstw. Stąd zalecam przyjrzeć się swojemu samopoczuciu. Masz jakiekolwiek niepokojące symptomy ? To lekarz skierował Cię na badania hormonalne czy poszedłeś sam ? Myślę, że wielu zdrowych mężczyzn na badaniach miałoby estrogen lekko poniżej normy, gdyż wpływ na to może mieć szereg czynników. Niektórzy natomiast mają go wysoko ponad normę, szczególnie w okresie stosowania sterydów anabolicznych i również nie odczuwają żadnych skutków ubocznych.

Jeśli zaś chodzi o kortyzol to cięzko otrzymać wiarygodny wynik, gdyż można się zestresować samym badaniem i wyjdzie że mamy go mocno ponad normę.
Zalecam wspólpracę i konsultacje z lekarzem.


Pozdrawiam

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94308 Napisanych postów 364239 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668516
wrzuć ankiete działu
i uzupełnij wiek w profiu
miałeś wcześniej jakies badania?
bierzesz jakies leki?
dlaczego robiłeś badania ? coś się dzieje?
i wrzuć te wyniki z widełkami

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1940
1. WIEK:22
2. WAGA:75
3. WZROST:170
4. WYMIARY:
-biceps:40
-klatka: -
-udo: -
-talia: -
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 3 lata
6. DIETA: Redukcja - 1800 k
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: brak
8. TRENING: SPLIT 4xtyg
9. CEL CYKLU: -
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%: 17
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): TYCIA
13. STAN ZDROWIA: OK
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: ŁYSIENIA
15. PPM (podstawowa przemiana materii): chyba wolna
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 120
-martwy ciąg: 180
-przysiad: 110

Robiłem badania bo po raz kolejny przy redukcji ciezko mi spalić tłuszcz z okolić brzucha, trening jest dopiety dieta rowniez, interwaly etc.
Podejrzewałem wysoki kortyzol i sie nie pomyliłem a przy okazji wyszedł zle estrogen


Wyniki:

Estradiol - 23,31 (25,80-60,70)
Kortyzol - 27,55 ( rano 6,2-19,4)
Test - 520 (249,836)
Prolaktyna - 26,62 (3-25)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Zacznę od nietypowego pytania w czym tobie przeszkadza niewielkie obniżenie estrogenu? Podwyższyć estradiol to żadne problem.
1

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94308 Napisanych postów 364239 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668516
bardziej martwil bym się prolaktyną

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1940
Wyczytałem że niski estradiol sprzyja wypadaniu włosów i płodności.
Prolaktyne sprobuje zbić witamina b6 tylko w jakich dawkach 300 mgstarczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699669
czy sprzyja płodności to nie wiadomo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94308 Napisanych postów 364239 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668516
chyba bezpłodności

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1940
lodzianin1
chyba bezpłodności


Tak masz rację, więc co jak podnieś poziom estro i zbic prolaktyne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
Jak dla mnie podane przez autora wyniki sa ok. Delikatne wahania są bez znaczenia. Jeżeli spodziewasz się jakiś rezultatów po korekcie tego co ci wyszło dodatkowo chcesz korygować to suplementami - zerowy wpływ na organizm, napewno na tłuszcz na brzuchu.
Tłuszcz zbija sie dietą na której trzeba być całe życie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1940
CZy ktoś jest w stanie odpowiedzieć na pytanie zadane w temacie ?
Jak podnieść estrogen i obniżyć prolaktyne?

Nie potrzebuje odpowiedzi typu "Tłuszcz zbija sie dietą na której trzeba być całe życie "
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prop - problemy

Następny temat

Tura solo

WHEY premium