SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Peritol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2457

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1340 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14898
jak z dzialaniem tego specyfiku? poprawia apetyt?
1 tab 4mg - jak stosowac?

- Litość to ZbrodniA -

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28159
Może i jakiś sens w tym jest jeśli ktoś traci apetyt na oralach, jak wiadomo mocniejsze orale lub duże dawki potrafią zamulać. Dodatkowym plusem dla niektórych może być działanie uspokajające i w niektórych przypadkach obniżenie ciśnienia

klatwa jeśli chcesz to spróbuj na początek od 3 tab. rozłożonych w czasie i sam sprawdzisz czy efekt ci odpowiada, a jeżeli nie będziesz czół to podbij więcej. max dawka to 34mg na dobę(tak pisze na ulotce )

Zmieniony przez - comar250 w dniu 2010-03-09 02:54:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 438 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 48740
powiem ci tak stosowalem go tylko raz i rzeczywiscie dzialal, ale trzeba bylo zwiekszac dawke pozniej, aby poczuc. Skutkiem (ubocznym?) tego srodka jest sennosc raz w srodku dnia na chwile sie polozylem na lozko i w moment mnie scielo %)

Z czystym sumieniem moge tez polecic suplement o nazwie "Black hole" firmy Controlled Labs - na mnie zadzialalo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1340 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14898
jakie dawmki tego leciales?

- Litość to ZbrodniA -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 863 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9235
na co to wogole jest?

== Oo f f ==
los ami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1340 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14898
niby na apetyt cos wstylou megace

- Litość to ZbrodniA -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 466
Odświeżam temat;D
Stosował ktos Lek PERITOL??
Jesli tak to jakie efekty po tym mieliście??
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28159
daaaaawno daaaawno temu spróbowałem i napisze tak - typowy zamulacz, nie było innej opcji żeby nie kimnąć po obiedzie. oprócz senności apetyt(nieznacznie większy) to chyba efekt placebo, spodziewałem się większego wiar na żarcie. nie porównywał bym tego z megace bo to jest zupełnie inna bajka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 584 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31751
kiedys bralem apetyt spory ale i zamula konkretna zasypialem w roznych dziwnych sytuacjach a i tluszczem mnie zalalo wiec nic dobrego z tego dla mnie nie wyszlo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zalewa sadłem, możesz zasnąc stojąc w kolejce czy siedząc i wykonując prace - poprostu czujesz się jak na haju i nic Ci się nie chce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zalewa sadłem, to nie peritol zalewa sadlem a dieta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zen2008 chyba w życiu nie jadłeś peritolu. Jak szameisz peritol nie zrobisz mieśnia, bo a jesteś spiacy i masz obniżony metabolizm, a wzmożone odkładanie się tkanki tłuszczowej, nonstop jestes zamulony, niemasz siły cwiczyć, jeść - jedyne co chcesz robic to spac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Methanexxx

Następny temat

oslonki na Winstrolu

WHEY premium