SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening mięśń głębokich pamięć miesni brzucha pomocy

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1767

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14
witam zalozylem konto na tym forum z nadzieja ze moze tutaj jest ktos kto mi pomoze.Chodzi o trening miesni glebokich ktory podnosi cisnienie krwi aby moc zapisac wszystkie cwiczenia z czasu przygotowawczego w brzuchu.w wieku 17 lat zapisalem w brzuchu 3 figury skakanke brzuszki i pompki trenowal mnie przyjaciel ktory zniknal nie wiem gdzie jest i co sie z nim dzieje mam problem bo rok pozniej probowalem powtorzyc to bez niego i niestety podnioslem cisnienie krwi aby moc uzywac miesni glebokich ale bez niego jak stal i krzyczal nademna nie bylem w stanie wyciagnac na wierzch miesni glebokich dla mnie bylo to 75 zwyklych pompek po czym 25 na piesciach probowalem tez plankami ale po prostu nie dalem rady i do tej pory mam problem z cisnieniem krwi wiem ze lekarz nie jest w stanie mi pomoc i wiem ze moge to naprawic tak jak to zepsulem prawidlowym cwiczeniem spedzilem godziny na interneci nie ma nic nigdzie ludzie patrza sie na mnie jak na glupka bo nie wierza w to co mowie poniewaz nigdy o tym nie slyszeli jezeli czytasz i jestes osoba ktora jest mi w stanie pomoc prosze odezwij sie zaplace cena nie gra roli chce to naprawic lub jesli wiesz w jakim kraju w jakim miejscu mozna sie udac aby powtorzyc ten trening prosze pomoz mi od 6 miesiecy szukam ale bez skutku
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347349
Osobiście nie wiem o co Ci chodzi.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 9951 Napisanych postów 30296 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728260
Ja podobnie :)

Nie można wyciagnąc mieśni głębokich na wierzch żadnymi ćwiczeniami,bo są ukryte pod innymi miesniam ibardzo blisko kregosłupa i kości.


Zmieniony przez - masti w dniu 2015-10-19 22:06:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14
sytuacja wyglada nastepujaco serce bije mi caly czas za szybko dopiero kiedy cwicze zwalnia pamietam jak trenowalem trzeba jakimkolwiek cwiczeniem przetrzymac bol i wtedy wychodzi to z ciebie czujesz to niesamowita sila kiedy robisz plank najbardziej angazujesz miesnie brzucha trzeba przeczekac az zacznia bolec najmniejsza parta najbardziej uzywanego miesnia w danym cwiczeniu czyli musi zaczac bolec brzuch i kiedy zaczna bolec boczne trzeba przeczekac jakies 10 sek zzeby kraw tam doplynela dobrze wtedy cisnienie opada naturalnie pamietam ze po pierwszym razie opadlo po jakis 2 dniach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14
jesli macie jakiegos znajomego fajtera albo kogos kto cwiczy miesnie glebokie lub cokolwiek prosze o pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14
chodzi mi o tylko o przelamanie tej pierwszej granicy organizumu bo wiem ze tylko w ten sposob unormuje swoje cisnienie krwi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 9951 Napisanych postów 30296 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728260
Ja bym radził udać się do lekarza,bo to co piszesz nie jest normalne
.Poza tym cinienie zależy miedzy innymi od napiecia mieśni gładkich w tętnicach,które są niezależne od naszej woli a nie od mieśni głębokich,które stabilizuja całe ciało..

Piszesz tu jakieś nierealne teorie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Tak, przyda się specjalista ale raczej nie od mięśni głębokich
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...z tego co tutaj widzę to nie ma tu nie tylko ani jednej normalnej rzeczy ale nawet ani jednej mądrej i wszechobecny chaos...chyba piszesz żeby sobie coś tam popisać, albo się... więc też bym zalecał jakiegoś specjalistę...


Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2015-10-20 20:28:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 987 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 74023
"lekarz nie jest w stanie mi pomoc" jakoś mu się k***a nie dziwie


Zmieniony przez - mytant w dniu 2015-10-21 00:20:57
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

szelki do pompek na poręczach

Następny temat

trening FBW, staż dwa lata

Wiecej